Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 38 éves férfi között és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 38 éves férfi között és egy 21 éves lány között lehet valami?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg sok ilyen kérdés van, de nagyon fontos lenne rá a válasz.

Köszi előre is.


2012. jún. 24. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kevés az infó. Neked van gyereked? Voltál már nős?

Egy ideig működhet. Amíg a csaj nem kezdi el 2-3 év múlva, h ő esküvőt, babát akar. Ha viszont neked már van és te nem akarsz többet 41 évesen, akkor elhagy egy fiatalabbért, mert nem fogja rád vesztegetni az idejét. Ha normális a lány, ezt teszi. És ez csak egy a sok konfliktusforrás közül.

2012. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a lány vagy a férfi?
2012. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
"valami" biztosan lehet: rommá kúrja minden testrésedet, aztán kihajít, mert nem tudsz sem inget vasalni, sem egy háromfogásos vacsorát összehozni, sem a negyvenes munkatársaival intelligensen elcsevegni.
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 zokniszörny ***** válasza:

Még az azonos korú párok között is rengeteg nézeteltérés meg konfliktusforrás lehet, nemhogy azok közt, akik majdnem más generációba tartoznak.

Egyébként lehet köztük bármi, de hogy működni fog-e hosszútávon? Szerintem nem. Ha mégis, akkor valamelyik fél részéről mindenképpen sok-sok lemondással fog járni (nem lesz gyerek, vagy túl hamar lesz, stb.) És általában aki enged, az mindig a fiatalabb és mindig a nő. Vannak, akiknél működik ez a leosztás, de ahhoz érett személyiség, intelligencia kell.

2012. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én 19 évesen egy 39 éves férfival kötöttem össze az életemet.Összeházasodtunk,lett egy csodálatos gyermekünk,de mindennapjainkat megkeserítette az örökös féltékenysége,agresszívvá is vált e miatt.(Gondolom ekkora korkülönbségnél gyakran előfordul a féltékenység.)E mellett

sem az én, sem az ő szülei nem támogatták kapcsolatunkat.

Már nem vagyunk együtt.

Gyermekem a legcsodálatosabb dolog a földön,de már megbántam,hogy ekkora korkülönbséggel létesítettem kapcsolatot.

Ez nem azt jelenti,hogy neked nem sikerülhet.

2012. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kérlek ne higgyétek azt rólam, hogy egy "olyan lány" vagyok, akin már végig mentek sokan.... mert nem így van! Nem volt még barátom soha a nevelésem miatt, szigorúan fogtak mindig.... arról van szó, hogy nagyon megszerettem egy fiút aki már idős lenne hozzám (ezt én is tudom) de olyan jó vele beszélgetni és amikor beszélgetünk egyáltalán nem lehet észre venni, hogy Ő már jóval idősebb lenne mint én! És nincs felesége se gyereke.
2012. jún. 24. 15:03
 17/18 anonim ***** válasza:
42%
16 Én nem akarlak elkeseríteni,de szerintem ekkora korkülönbséggel kevés az esély rá,hogy működjön.Mindenkit próbálok lebeszélni az ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatokról,mert szerintem a férfi részéről nem tisztességes az,hogy egy nála sokkal fiatalabb lánynak csavarja el a fejét.Mert ez felveti azt,hogy téged is le fog cserélni egy még fiatalabbra.És azt is,hogy egy lúzer,mert nem tud a saját korosztályával labdába rúgni,vagy egyszerűen nem érdeklik a komoly egzisztenciával rendelkező,korabeli nők.Mert a korabeliek között is akad sok független,szép nő.Csak ő felelőtlenül akar élni és egy fiatallal jobban ki mer kezdeni,mert még tapasztalatlan.Bocs,hogy csak a negatív dolgokat mondom,de ezt tapasztaltam szinte mindenhol.
2012. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
persze,sokaknak született már gyerekük 17 évesen:D
2012. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!