Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Jövőhéten fogok találkozni egyik lány ismerősömmel akit az egyik barátom ismerősei között jelöltem meg.Az igazság az,hogy tetszik nekem."Ha sokszor szemezek vele az a jó vagy ha ritkábban nézek rá"Igazából nem tudom teljesen eldönteni Én úgy gondolom,hogy ha nem nézek a szemébe sokszor akkor azt fogja hinni,hogy csak haverkodni akarok vele. Tippeket kérek,hogy hogyan csináljam

2012. jún. 23. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is a szemezést válaszd, hanem a beszélgetést. Bár az tény, hogy ha sokat nézed, akkor a lánynak biztosan le fog esni, hogy érdeklődsz iránta, ha meg nem akkor elég butus liba. (már bocs) Beszélgessetek sokat, ismerkedjetek. Legyetek kettesben, sétáljatok vagy bármit amit jónak találsz. Hajrá!!
2012. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!