Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam hogy kibirjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy kibirjam szájba vágás nélkül? :@

Figyelt kérdés

tehát tegnap este barátnőm nővére elkezdte biztatgatni barátnőmet hogy menjen nélkülem bulizni ismerjen meg új embereket stb. ez után elkezdte mondani hogy nehogy én is alkoholista legyek mint apám volt. ezen húztam fel magam a legjobban mert hogy jön ő hogy apámat a szájára veszi.

Kíváncsi lennék hogy ha neki halna meg 2 gyereke születés után ö mit csinálna.

És ma megyek hozzájuk nem tudom eldönteni hogy csináljam hogy ne legyen balhé és kibirjam 1 szó nélkül

És még plussz poénnak jött az anyja is bár azt nem tudom ö mit mondott de tuti hogy ö sem maradt ki a sorból.


2012. jún. 21. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond el nyugodtan a véleményed arrol amit mondott, valószinüleg fel sem fogja apud miért iszik csak itélkezik mint mindenki...
2012. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
meghalt 10 éve édesapám éppen ezért is gondolom azt hogy nincs joga apámat a szájára venni
2012. jún. 21. 09:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne nyugodtan állj ki a családodért és magadért fogalma sincs min ment keresztül apád és min mentél keresztül te és semmi köze hozzá , nincs joga itélkezni senki felett föleg ugy hogy azt sem tudja mi történt..
2012. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
jah meg azon borult a bili hogy barátnőmet felvennék 1 benzinkútra dolgozni aminek én nem örülök mert napi 12 nincs ünnep vagy hétvége ha úgy jön ki és mondtam hogy gondolja át biztos ezt akarja e .És Most ez egész család engem szapul hogy igaz hogy 1 szóval se mondtam hogy ne fogadja el az állást
2012. jún. 21. 09:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük ők nem érthetik hogy milyen rossz ha alig tudtok találkozni, és ez a csaj döntése nem a szüleié.. és ha akarja ugy is elvállalja ha nem akkor keres másikat:)
2012. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
pontosan én is igy gondolom csak akkor sem értem mi a jo abban ha a másikat biztatjuk hogy menjen el a discoba pasizni
2012. jún. 21. 09:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell szájba vágni. Nagyobb elégtétel,ha leülteted szépen/meghívod valahova,és nagyon kulturáltan elmondod neki,mi merre hány méter,meg hogy a húgának te csak és kizárólag jót akarsz,mert szereted.Ha ez után is bunkósodik,akkor is őrizd meg a hidegvéred,előbb utóbb megunja,és rájön mekkora egy p*csa volt veled :D
2012. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

új embereket megismerni talán pasizásnak minősül nálad?

magadból indulsz ki, kérdező?:)

2012. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért biztatják mert egyértelmüen nem kedvelnek téged de te meg bizz meg a barátnődben vagy menj vele ne hagyd hogy ezzel idegesitsenek mutasd meg hogy te nem adod magad és őt sem könnyen.
2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én bárkit szájba vágok aki szidja a szüleimet... Én szüleim, csak én szidhatom őket. (esetleg testvérem)


Egyébként van, hogy a párod családja gyökér. Ilyenkor többnyire semmit nem lehet tenni.

2012. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!