Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csináljam hogy kibirjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam hogy kibirjam szájba vágás nélkül? :@

Figyelt kérdés

tehát tegnap este barátnőm nővére elkezdte biztatgatni barátnőmet hogy menjen nélkülem bulizni ismerjen meg új embereket stb. ez után elkezdte mondani hogy nehogy én is alkoholista legyek mint apám volt. ezen húztam fel magam a legjobban mert hogy jön ő hogy apámat a szájára veszi.

Kíváncsi lennék hogy ha neki halna meg 2 gyereke születés után ö mit csinálna.

És ma megyek hozzájuk nem tudom eldönteni hogy csináljam hogy ne legyen balhé és kibirjam 1 szó nélkül

És még plussz poénnak jött az anyja is bár azt nem tudom ö mit mondott de tuti hogy ö sem maradt ki a sorból.


2012. jún. 21. 09:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
akkor ugy mondom kedves utolsó hogy párszor már emlegette hogy le kéne cserélni mert nem vagyok 1 gazdag srác és még ráadásnak még hogy nem találok munkát pedig mindenhol keresek de 1 érettségivel nem könnyű mert a sulit nem tudtam befejezni mert tudtam hogy dolgoznom kell hogy segitsek anyámnak
2012. jún. 21. 09:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Azért a szájba vágás túlzás. Ha megteszed, akkor máris elérték a céljukat és vesztettél, mert provokálni akarnak ezzel, balhét szítani, hogy szétmenjetek. Én a helyedben nem adnék esélyt nekik erre. Én azt csinálnám, hogy négyszemközt megmondanám az illetőnek, hogy ha velem kekeckedik, akkor le fogom szívatni. Ennyi. De úgy hogy más véletlen se hallja. Ekkor a párod szemében is te leszel az intellingens, meg a jó, és a másik a szar...
2012. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem magadat vágd szájba, ha már mindenképpen verekedni akarsz.

Ítélkezni nincs joga senkinek, de az tény, hogy az alkoholizmusra nincs mentség. Azért iszik valaki, mert inni akar és kész. Az ő saját DÖNTÉSE miatt, nem azért, mert valaki meghalt vagy mert rosszul állnak a csillagok.

Ne felejtsd el, hogy te mész hozzájuk. Én a lakásomból úgy vágnám ki azt, aki odajön ilyen stílusban hőbörögni, hogy a lába nem érné a földet.

Civilizált ember közli, hogy amit mondott, az nem esett jól, és KÉRI, hogy ne legyen többet, mert te nem vagy felelős apád tetteiért (a saját bunkó stílusodért viszont igen!). Aztán ha süket fülekre talál, nem megy többet oda, ahol nem látják szívesen. De nem kakaskodik és nem hőzöng.

2012. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

az a baj hogy barátnőmet is kellemetlen szituba hoznám mert elmondta nekem és hát nem kellett volna.

Viszont most van bennem 1 olyan düh és gyűlölet hogy apámat bele merte ebbe keverni hogy puszta kézzel megtudnám fojtani öt is meg az anyját is.

2012. jún. 21. 09:49
 15/15 A kérdező kommentje:

ma 09:45


Teljesen igazad van de nálam akkor is van 1 határ mert én nem szidom az ö családját főleg nem a háta mögött . Ha meg valami baja van velem akkor ne ellenem pofázzon hanem álljon oda elém és mondja el.

De én egyszer sem ártottam egyiknek sem az 1 év alatt

Sőt amiben tudtam mindig segítettem .

És ha ennyit nem érdemlek meg akkor ott már azért elgondolkozok hogy még is hogy viszonyuljak a másikhoz:


Persze nem fogom meg ütni meg nem fogok ordibálni más lakásán mert azzal csak magamat írnám le

2012. jún. 21. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!