Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért akarnak már 20-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak már 20-on évesen megházasodni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem akarok 20 évesen férjhez menni. Miért? Eleve 19 éves koromig otthon lakom, utána megyek egyetemre. Mire végre elköltözöm a "biztonságot adó" otthonról, rögtön fussak egy meleg és szerető férjnek a karjaiba...élni is kell, ember! Önállósodni!
2012. jún. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. A saját véleményemet írom le, ami nem feltétlenül egyezik másokéval.

Szóval én abban nőttem fel, hogy a házasság a normális, a szüleim nagyon jó házasságban élnek a mai napig, tehát számomra a házasság abszolút pozitív dolog volt. Kiskoromban mindig királylánynak öltöztem, és nagyon vártam azt a napot, hogy menyasszony lehessek, igazi "királylány".

De ez elég gyerekes gondolkodás.

Most már látom, hogy sajnos olyan házasság, mint a szüleimé, 100.000-ből talán egy, ha akad. Ez elég rossz arány. Ennél rosszabbal pedig nem érem be, így aztán nagyon valószínű, hogy én egyáltalán nem fogok soha férjhez menni. Az agyammal tudom, hogy nincs sok esély rá és elég felesleges is, de azért még mindig bennem van a kislány, aki hercegnőnek akar öltözni :)

Amúgy pedig csakis házassági szerződéssel mennék férjhez, tehát a férjemnek nem kellene amiatt aggódnia, hogy a pénze kell v. ilyesmi. Gyakorlatilag semmi különbség nem lenne, hogy a barátom vagy a férjem, csak a megszólítás, és a jegygyűrű.

De ez nem sokat számít, a mai pasik nem akarnak megházasodni.

2012. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt pedig egyáltalán nem értem, hogy a házasságot miért azonosítják egyesek a gyerekvállalással, amikor az ég egy adta világon semmi köze nincs egymáshoz a kettőnek.
2012. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!