Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor akarnak megházasodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor akarnak megházasodni a pasik?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok érintett ebben a témában, csak érdekel, hogy általában a férfiak hány éves kortól érzik magukat késznek arra, hogy elvegyenek valakit? Tudom h sokmindentől függ, de kíváncsi lennék pár véleményre.
2008. nov. 17. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
A pasik sosem akarnak meghazasodni. Az enyem 39 eves volt, amikor megnosult es meg egy nappal az eskuvo elott sem akart hazasodni.
2008. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

általában a nők kezdik ezt a témát: mikor veszel el?

ket foglalkoztatja a dolog.

egy férfi csak akor nősül önszántából ha nagyon szerelmes, vagy fellángolásból és késöbb rájön h hiba volt.

Ismerek egy srácot barátnőjével van már egy közös gyerek amit akartak is nem véletlen jött össze, és a srác még mindig azt mondja hogy nem biztos a házasságban. és nem is fogja elvenni a csajt. persze igy is lehet élni.

2008. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan? a pasik nem akarnak megházasodni? jó oké h a filmekben meg poénból ez a közbeszéd, de azért most komolyan... ki ne akarna családot? gyerekeket, akikkel lehet focizni, mesét nézni stb. és egy szerető asszonyt aki mosfőztakarít:)


sztem ez nem korhoz kötött. de semmiképp sem hirtelen fellángolásból kell dönteni. több év együttjárás és több év együttélés után szabad sztem ilyenbe belemenni. egyetemen vagy azután... de azért nem 40 évesen lehetőleg.

2008. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha átlagot nézünk, akkor inkább 30 felé kezdi el őket foglalkoztatni a téma. Ehhez képes az én párom kivétel, ő 23 éves, és 2 év múlva már szeretne férj lenni, és azután jöhetnek a gyerekek...:) Ez mind szép és jó, csak én még most töltöm a 21-et. De boldogan lennék a felesége csak olyan 7 év múlva. A példámból látszik, hogy minden férfi más.

Petranova

2008. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

"most komolyan? a pasik nem akarnak megházasodni? jó oké h a filmekben meg poénból ez a közbeszéd, de azért most komolyan... ki ne akarna családot? gyerekeket, akikkel lehet focizni, mesét nézni stb. és egy szerető asszonyt aki mosfőztakarít:)"


Én sem tervezem, hogy egyhamar családot fogok alapítani, sőt , 35-40 alatt semmiképpen nem fogok (most 26 vagyok). Magától a házasságtól, mint köteléktől/intézménytől pedig egyenesen írtózom. Még a megfelelő emberrel sem lenne egyértelmű a döntés, túlságosan is félteném a szabadságomat, de szerintem is lehet élni házasság nélkül.

(ez a véleményem, nyugodtan pontozzatok le, leszarom a toplistát)

2008. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
milyen szabadságot féltenél? ha megvan a megfelelő nő akkor mi kell még? ez csak egy jelképes dolog, ráadásul bármikor felbontható. csupán a komoly elkötelezettséget, felelősséget fejezi ki. semmire sem kötelez(kötni kell házassági szerződést és akkor tényleg nincs vesztenivaló)
2008. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Hogyhogy milyen szabadságot féltenék? Soroljam? Kezdve azzal, hogy ha gyerekei vannak az embernek, már nem mehet kénye és kedve szerint mondjuk elutazni valahová, világot látni stb, természetesen ehez megfelelő felelősség-tudat kell, de éppen ezért írtam fentebb, hogy nem akarok 35 év alatt ennek a dolognak nekiállni.
2008. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lool:D A férjem 19 éves volt mikor elvett:D ..és nem én vetettem fel anno a témát...Ja, és ez nem 50 éve történt, nem vagyok nagyi:D, még 30on bőven innen vagyunk mindketten. szal vannak még csodák a mai világban is...vagy talán mi vagyunk túl konzervatívak....:) vagy a világ fordult fel:)ha lehet így fogalmazni..
2008. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 18 évesen úgy voltam vele, hogy 20 évesen szeretnék családot gyerekekkel de minimum feleséget...de akkor nem volt alkalmas személy, aztán azt hittem lett valaki (21-27 éves koromig voltunk együtt) de szerencsére nem vettem el, de enm sokon múlt, rácsesztem volna és megutáltam volna a nőket az biztos. Ha most találnék valakit, nem engedném el és ha úgy alakulna, valószínűleg hamar el is venném. Most 28 vagyok.


De tényleg attól függ, kinek-milyen a hozzáállása, vannak megrögzött agglegények...

2008. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Ha 35-40 évesen akar az ember gyereket kíváncsi vok, h h fogja kezelni közel 55-60 évesen a tini/ifjonc gyereke őrültségeit meg kihágásait. Már ha lesz olyan drága és egyáltalán magán kívül hajlandó lesz mással is foglalkozni, gyereket nevelni.

Arról nem is beszélve, h sztem nem sok unokát fog látni ilyen hozzáállással.

de ez csak az én véleményem.

és nem a pontozás miatt vok fent az oldalon:)

2008. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!