Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lenne jogom ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne jogom ilyet kérni?

Figyelt kérdés
A barátnőm új képeit folyamatosan lájkolja az expasija. 4 hónapja mentek szét, mi 3 hónapja vagyunk együtt. A barátnőm ha feltölt egy új képet az exe mindig lájkolja. Ez engem zavar. Nem tettem még szóvá neki, előbb megkérdezem itt, hogy jogosan zavar-e vagy inkább ne szóljak ezért neki? Én azt szeretném, ha törölné az ismerősei közül is és mindenhonnan, ahol csak kapcsolatba tud vele kerülni.
2012. jún. 23. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj higgadt, az ilyen féltékenykedés sokféleképp sülhet el. Néhány lehetőség: a barátnőd korlátozásnak értelmezi (hisz ő semmit sem tesz), megsértődik rád; ellenkezőleg: örül, milyen fontos neked; mindkettő egyszerre, de mégse lesz jó vége. :D Az is fontos, hogy adod elő. Finoman célozhatsz rá, de ha Ő megnyugtat, hogy neki lényegtelen, akkor hagyd rá (szerintem). Ha "kitörölteted" vele, talán éppen felhívod a figyelmét rá (tudod: tiltott gyümölcs).
2012. jún. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors reakciót. :)

Megfontolom.

2012. jún. 23. 04:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd azt :D és gondolkodj el azon, miért tulajdonítasz ekkora jelentőséget a r**adt fb-nek ;)
2012. jún. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hunter92 ***** válasza:
Amíg a barátnőd nem találkozik és nem beszél vele addig nincs gáz, ne foglalkozz vele, hadd lájkolgasson a hülye gyerek.
2012. jún. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok túl öreg, de....


Attól hogy szakítottak, ismerik egymást, nem? Ergo ismerősök. Nekem is van fent exem Facebookon, és igen, néha én is lájkolom a képeit. Nem azért, mert bárkit akarnék tőle, hanem mert tetszik, amit kirakott... a Like-nek részemről ez a lényege, és nem az, hogy akit szeretek, annak mindent like-olok, a többieknek meg semmit...


Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki.



Ha a párom ( 19 éve vagyunk együtt), valaha is azt kérte volna, hogy az exeimet full vadidegenként kezeljem, valószínűleg már nem lenne a párom.


A való életből, a múltjából úgyse tudod kitöröltetni. Bízz a barátnődben, és legyél rá büszke, hogy valami miatt másoknak is tetszik, de ő mégis a tiéd! :)


Ha egy kapcsolatnak vége van, nem kell feltétlenül haraggal befejeződnie. Attól még lehetnek jóban. Ez semmit nem jelent.

2012. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, kit érdekel a fb likeolgatás??:D Beszélgetnek is? Nem. Találkoznak? Nem. Akkor meg, minek idegeled magad?:D

Törlést se kérj, az ex a te barátnőd életének elég szerves része volt egy időben. Ha nem haragban váltak el, akkor minek törölné?

2012. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!