Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet az ilyet bocsájtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet az ilyet bocsájtani? Nekem nem megy

Figyelt kérdés
Volt barátnőm ma volt nálunk,mindent a fejemhez vágott,engem vádol azzal h útálják a családjában.A történet ott kezdődik h amióta szakítottunk nagyon sokat ivott és füvezett,én ebből próbáltam visszahúzni apránként,sajnos jó szívem van és ennek is én ittam meg a levét.Elmentünk egyik szerda este kocsmába h majd beszélgetünk,majd betoppant a drága haveri köre és próbáltak belém kötni,felment a pumpa és hülyeségembe leittam magam.Majd kimentem az egyikkel beszélgetni,3 an estek nekem mert h én megütöttem exemet,másik történet,még ha lány is,sztem senki nem tűri el h bárki olyat mondjon neki h kinyírlak a családoddal együtt,ezért és a füvezésért egy pofont kapott,majd lefektettem a földre h nyugodjon meg,persze nekik ez folytogatásnak számít,mondom oké csak én nem tudok róla.És ha szarnak néztek mert megütöttem egy lányt legyen.Én tudom miért tettem.Folytatás.ő akkor nem állt közénk,csak röhögött,ott láttuk egymást utoljára.Másnap kiderül a drága haverjainál aludt és onnan jött át hozzám,sajnálta,ő ezt nem akarta,nincs köze hozzá,jött a duma.Majd hazament később pedig kiderült h az egész kapcsolatunkat,azt a több évet amit együtt töltöttünk mindenkinek kibeszélte.Akkor ő kapott egy sms-t h mi itt befejeztünk mindent,se barátok se haverok semmi.Én akkor este elmentem eléjük,és nevelő apjának annyit mondtam h füves társasággal jár el.Emiatt én lettem szarnak beállítva,és tönkre tettem az életét.Sztem most ráztam helyre.Ma berontott és itthon mindenki előtt engem kezdett el oltani,mindenki szerette,saját lányuk ként kezelték,és nekem esik h mekkora szar vagyok mert utálja otthon mindenki.Én csak annyit mondtam h ha akkor velem jösz és nem azokkal akik belerángattak ebbe és nem mondták h ne csináld,nem lennél ilyen helyzetben.Te rontottad el,a saját hülyeséged miatt ne engem okolj.És ezt kaptam azért mert éveken keresztül több megcsalást,hazugságot megbocsájtottam neki.Nem rosszat akartam,de ő nem hallgatott rám csak ment az idióták után.Teszem hozzá a mai akciójával elintézte azt is h szüleim nem tűrnék el soha többet velem.És nem is akarják látni.Szerettem,de ma lejáratta magát.Ha ti lennétek ilyen helyzetben,és évek múlva újra találkoznátok,megbocsájtanátok neki h több év szerelem után kijátszott titeket?
2012. jún. 11. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
húú de hosszú ezt nem olvasom el!
2012. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egybe volt folyva, nehéz volt elolvasni.

1: Nincs olyan, hogy X VAGY Y a hibás. Mindenkinek megvan a maga sara.

2: Neked nem volt muszáj beleszólnod az életébe, főleg, ha már külön utakon jártatok.

3: Mindenkinek a saját hibáival kell szembenéznie. Neked azzal, hogy elárultad. Az, hogy ő megcsalt, hazudott, az nem mentesít téged a saját bűnöd alól. Hogy jól tetted-e mégis? Csak akkor lehet ezt megmondani, ha képes leszel „jó útra terelni”.

2012. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg bűnbánat nincs, megbocsátásról sem lehet szó. A jóindulatot pedig tartogasd azoknak, akik értékelik, vagy legalábbis nem állnak bosszút érte.
2012. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én enm érzem magam hibásnak egyáltalán,nem voltam józan állapotban,de én tdtam h ennek a következménye az lesz h nem tartjuk a kapcsolatot tovább,viszont a saját hibáiért amiket tett ne engem szarozzon le,hanem vállalja a felelősséget értük,és nem a megcsalások miatt tettem,hanem mert nem csak magával cseszik ki,ha tovább folytatja belekeveri a családját,akik nem hiszem h azt szeretnék ha ujjal mutogatnának rájuk.
2012. jún. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!