Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Van még valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van még valaki, aki hasonlóképpen van, mint én?

Figyelt kérdés
Minden hónapban, a menstruációm előtt pár nappal, és alatta, egyszerűen nem bírok normálisan gondolkodni. Féltékenykedek, aggódom, hisztizek, attól félek, hogy a barátom el akar hagyni, már nem szeret, stb. Ezt kb. olyan szinten, hogy ha azt mondja, írja, hogy szeret, már azon filózok, biztos azért mondja, mert megcsalt és bűntudata van. Más is van így?
2012. jún. 23. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy ilyeneket produkálsz ilyenkor az ember érzékenyebb hisztisebb mint szokott lenni a hormonok miatt van. Ilyenkor probáld magad kicsit visszafogni és ne reagálj mindenre egyből olyan hevesen ha nem megy akkor pedig a párod ha szeret ugy is elviseli és megérti:)
2012. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ő elviseli, csak én érzem rosszul magam, miközben attól rettegek, hogy biztos megcsalt...
2012. jún. 23. 00:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugi ne gondolj egyből a legrosszabbra és ha elviseli nem lesz gond te pedig ne kapd fel a vizet egyből akkor se ha nagyon nehéz megállni és kombinálni főleg mikor elég érzékeny és hisztis napjaid vannak ilyenkor.. ma én is egész nap hisztiztem szinte párom eltürte megvárta amig lenyugszom aztán megbeszéltük.
2012. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kemény, hogy mikre nem képes pár hormon. Spec. ha azt mondja, hogy szeret, azért hisztizek, hogy tuti megcsalt... Szegény... Kivagyok magamtól...
2012. jún. 23. 00:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Na igen én is mindig utolag látom át hogy nem kellett volna és szegény csoda hogy néha még kibirja, mikor rámjön probálok félre vonulni és nem belekötni a dolgokba aztán ha nem jön össze és rám jön valami akkor inkább zenét hallgatok lenyugszok és kezdödik elöröl ez sajnos ilyen csak te tudod magad kordában tartani :)
2012. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Általában a lányok a menstruáció előtt és után 10-12 napig képtelenek gondolkodni. Alatta meg végképp nem.
2012. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt és után 12 nap, az 24 nap, plusz a menstr. 6 nap... Anyád... Tudunk mi gondolkodni, sokkal inkább, mint ahogy azt pasiként el lehet képzelni...
2012. jún. 23. 01:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pár nappal elötte és utána nem egész hónapban meg évben..
2012. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Főleg előtte és közben. Mikor az alhasi fájások kezdődnek, az aggodalmaskodás is kezdődik. Percre pontosan...
2012. jún. 23. 01:04
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosan
2012. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!