Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez, valamilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

a párommal 27 hónapja vagyunk már együtt, és feltünt az h vannak olyan dolgok, amikre már alig emlékszünk. én mivel szeretek írkálni,sőt rajzolgatni is, kitaláltam h feljegyezném az emlékeinket, és a megélt dolgainkat.vettem egy kemény borítású füzetet, lényegében olyan mint egy könyv. ebbe gondoltam h minden fontosabb dolgot felírok. mikor mit csináltunk, hol jártunk, esetleg képeket ragasztok bele, vagy bármit ami kettőnkre emlékeztet (pl állatkerti belépő, ilyesmi)

persze saját kezűleg írnám az egész füzetet tele, és mikor kész vagyok, akkor a legközelebbi ünnepre odaadom neki ajándékba. legközelebb szülinapja lesz augusztusba, de nemtudom addig tele tudom-e írni, max marad a karácsony:) szerintetek örülne neki? milyen ötlet?



2012. jún. 22. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó 5let neki adni viszont megcsinálni frenetikus... tényleg nagyon jó 5let de minek adnád neki ? folytathatjátok ketten is. nem kell nekiadni ahoz hogy lássa benned a gesztust... rettentő jó 5let tényleg gratu
2012. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
27 hónap...vegyél neki egy permetezőt, meg egy flakon rézgálicot...
2012. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a gyerek mindenhova hozzátesz valami tök értelmetlent... sok olyan troll van akin legalább jót nevetek akár pontozom is de ez olyan suta hogy csak na....
2012. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért szeretném neki odaadni,mert abba véleményt is írnék le. pl ha elmegyünk valahova, akkor milyen volt, hogy éreztük magunkat, ÉN hogy éreztem magam...stb. és azért szerintem tök jó lehet elolvasni neki, 1 év múlva mondjuk (vagy akármikor) hogy mikor itt meg ott voltunk, akkor én mennyire jól éreztem magam...
2012. jún. 22. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ötlet, én is pont ilyesmire gondolnék, ha ajándékra kerül a sor, mert azért egy olyan ajándék, aminek van is jelentése kettőtöknek, az sokkal közelibb és értékesebb :D
2012. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fél évesre adtam hasonlót a barátomnak, örült neki :) sztem nagyon jó ötlet :)

én képeket ragasztottam bele, idézeteket írtam bele, meg a közös vicceinket :) (mármint a hülyeségeket, amiket ő mondott vagy én mondtam:D)

2012. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!