Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van hogy már most egyáltalán nincs kedvem lefeküdni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Még csak 2 és fél hónapja vagyunk együtt. Én imádom a szexet. Megőrülök nélküle és a barátnőmmel még sincs kedvem lefeküdni.Már körülbelül 3 hete nem is szexeltünk. Ez az ő hibája lehet vagy az enyém?
2012. jún. 21. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szegeny csaj:(
2012. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shaddark ***** válasza:

Valami negatív élményt szereztél?

Vagy annyira meg akarsz felelni neki hogy inkább elment a kedved?

2012. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
B*zievagy?
2012. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát végül is volt egy negatív élmény de nem hiszem hogy azért lenne. egyszerűen csak nem kívánom őt. De más csajt meg annál inkább.
2012. jún. 21. 23:00
 5/13 Shaddark ***** válasza:

Mindig mindennek oka van.

"Egyszerűen csak" semmi sem történik...

2012. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Más csajokat kívánsz? Szerintem ezt a kapcsolatot nem érdemes tovább húzni. Nem mellesleg nagyon sajnálom a barátnődet, remélem nálad százszor jobbat talál majd!
2012. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Adja a Jóisten! Én nem kívánok rosszat senkinek! Arról meg hogy nem vagyok szerelmes nem tehetek.
2012. jún. 21. 23:12
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nem vagy szerelmes, akkor tényleg minél előbb szakíts, mert lehet, hogy őt erősebb szálak fűzik hozzád. Egyébként az elején sem vonzott testileg vagy ez később alakult csak ki benned?
2012. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy később, hisz eleve én akartam összejönni vele. Úgy vagyok vele hogy nem sok nőt utasítok vissza ha szexről van szó. Vele meg még sincs kedvem.
2012. jún. 21. 23:17
 10/13 Shaddark ***** válasza:
Van ez így, nem ő volt az "igazi"...
2012. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!