Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány rossz fiút keress,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány rossz fiút keress, akkor nekem milyenek kéne lennem, hogy kell vele viselkednem?

Figyelt kérdés

még csak chatelek vele..de kihivtam már és mondta,hogy jonne.

Mit kéne tennem hogy rossz fiu legyek? peldaul kihivom es nem megyek el a randira...

vagy csunyan beszelek elote...



Ami kijott itt a keresoben a rossz fiura az az hogy legyek magabiztos,hatarozott. Azt annyit tudok tenni,hogy nem nyavajgok neki hogy: "jaj..te jarnal velem pedig en olyan csúnya vagyok meg stb szoveget" ilyet nem adok elo majd :D


de mit kéne meg tennem? Konkrét dolgokat mondjatok


2012. jún. 21. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejeld le a randin. Az elég rossz.
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

konkrét dolog az,hogy nemkell megjátszani magadat másik előtt. magadat add. Mi lesz,ha össze jösszvele? Ameddig vele leszel,addig folyton más leszel,máshogy fogsz csak előtte viselkedni? Hol itt az értelem? Mindig magadat kell adnod,soha ne legyél olyan,amilyet a másik akar látni..


18F

2012. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de most milyen vagyok..? hogy lehetek en egy fajta.....vagy bekategorizalva valahova es most mar olyan kell lennem...


de azt tudom h jol tudok szineszkedni...eljatszani,megteveazteniszeretek is

2012. jún. 21. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:

megteveszteni,manipulalni embert ha tudom..szorakosztat....es meg azt is tartom...ha valamit wltudok jatszani,bagy eltudom erni h valamilyen is vagyok ..akkor en olyan is vagyok mivel en csinalom...


valami ilyesmi...mobilrol irtam..mielott elkezd valki magyar orat tartAni

2012. jún. 21. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
alázd ahol tudod, késsél, fizettesd ki vele az italt, amire meghívod, kritizáld, fikázz mindent nyilvánosan, amit meglátsz. De most komolyan, bejön ez valakinek???
2012. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!