Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Kapcsolatfüggő lettem?

Figyelt kérdés
Régen olyan független voltam. A legtöbb párt leszóltam, minden szerelmes megnyilvánulásukat nyálaskodásnak véltem. 1 éve vagyok együtt a barátommal, ő 23, én pedig 18, és úgy érzem, ugyanolyan lettem, mint akiket lenéztem eddig. Azt gondoltam, nem elég erősek ahhoz, hogy egyedül megállják a helyüket a világban. És most tessék...
2012. jún. 21. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten a kapcsolatokban mindig változik az ember.
2012. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hozzá tenném, én is.
2012. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek jelentős része kapcsolatfüggő, így az életük végeláthatatlan komromisszumok sorozata. Örülök hogy független tudtam maradni, s nem kell azon vitáznom, vagy elszámolnom, hogy mit és miért csinálok a szabadidőmben.
2012. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hülye ideológia a hatalmába kerített téged és egy derék férfi kigyógyított belőle. Nem azért vannak kapcsolatban akik kapcsolatban vannak mert nem állják meg a helyüket egyedül, hanem azért mert kapcsolatban lenni jó!
2012. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mire gondolsz pontosan?

Mert kapcsolatfüggőség, amikor a barátod/barátnőd nélkül nem csinálsz semmit, mert akkor "nincs" élet, plusz nem is az illetőbe vagy feltétlenül szerelmes, hanem a szerelembe, így egyik kapcsolatból a másikba ugrálsz, csakhogy ne legyél egyedül. Tudtommal ez a kapcsolatfüggőség.

Ha szeretsz a barátoddal lenni, és néha romantikáztok, akkor inkább csak szerelmes vagy, ennyi.

21L

2012. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!