Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem csak haver?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány akivel egy társaságban együtt lógtunk kb. fél évig lett barátja és azóta ő kikerült ebből a társaságból. Havi egyszer rá szoktam írni face-n hogy mi a helyzet azt ennyi. Ma egyik haverommal beszélgettünk vele azt poénkodtunk hogy biztos én bejövök neki. Mire mondta hgoy régen bejöttem de most már csak haverok vagyunk...Ez így nagyon nem jó mert lassan kilép a kapcsijából én meg szerettem volna rárepülni. Szerintem ha valakire havi egyszer ráírok attól még nem lesz a haverom. Min kéne változtatnom?
2012. jún. 6. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha kilép a kapcsijából, akkor legyél mellette, beszélgessetek. a normális embereket (főleg lányokat) általában megviseli a szakítás. akár ő az, aki szakít, akár vele szakítanak. és milyen jól jön ilyenkor egy barát, akivel lehet dumálni... :) aztán hátha összemelegedtek.. :)
2012. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én egy hasonló korosztályból származó lány vagyok és nagyon ismerős a szitu. Őszintén szólva ha neked személyesen bevallotta, h egyszer bejöttél neki, de már nem, az nem jó jel. Ugyanis ha még tetszenél neki, akkor nem mondta volna csak így el...

Ja és nem az a lényeg, h haverok vagytok, hanem csak egy szót keresett arra, h nem jössz be neki úgy, és barátok se vagytok... Bocsi, de ez van.

Szerintem meg kéne próbálnod kedveskedni neki és nem erőltetni a járást, csupán ismerkedni vele. Próbáld meg őt visszahívni a társaságba. A lényeg, h közelebbi kapcsolatot alakítsatok ki és ez alatt nem azt értem, h repülj rá.

Ha egyszer bejöttél neki, annak oka van és hátha megint ráébred, h tetszel neki. Remélem összejön nektek. :)

2012. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazából azért érdekes ez mert semmi nem változott azóta hogy így megváltozott a véleménye. ugyanugy beszélek vele mint eddig stb.
2012. jún. 6. 23:57
 4/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Légy a közelében, csak ne érezze, hogy nyomulsz. Csak finoman...
2012. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!