Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 1 hónapja ismertem meg egy srácot, és most 3 hete vagyunk együtt. Örültem neki, hogy végre nekem is lehet valakim, mert volt egy 3 éves kapcsolatom ami már 2 éve tönkrement, és azóta nem volt senkim. Valahogy azonban mégse érzem azt, amit kellene. Nincs körülöttem rózsaszín köd, nem vagyok olyan izgatott ha találkozunk, nincsenek pillangók a gyomromban. Olyan érzésem van, mintha évek óta együtt lennénk és én már a megszokás résznél tartanék. Ő ennek pont az ellentettje. Látszik rajta a lelkesedés, látszik, hogy egyre jobban odavan értem. Nem értem én miért nem érzem ezt, hibásnak érzem magam emiatt. Azt mindig is tudtam, hogy nem tudok csak úgy csettintésre szerelembe esni, ahhoz nekem idő kell, de legalább valami rajongást érezhetnék, mert ezzel úgy érzem becsapom a srácot. Számomra az első csók se volt olyan mesebeli, és az sem, amikor azt mondta szeret. Mintha olyan gyorsan történne minden, és én csak sodródnék az árral... Pedig sosem szerettem elsietni a dolgokat. Mit tegyek? Mit csináljak, hogy szerelembe essek, és ne azon rágódjak, hogy miért nem vagyok az?


20/L


2012. jún. 20. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt vagy érzed vagy nem. Tenni nem igazán tudsz érte. Lehet h csak a társ hiánya miatt sodrottál mellé
2012. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz :,,Örültem neki, hogy végre nekem is lehet valakim"


Azért jöttél össze a sráccal, mert nem akartál egyedül lenni. Szerintem jobban tennéd, ha még most szakítanál vele, amíg nem mélyültek el annyira a dolgok.

2012. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
El kéne engedned, híú ábrándokat kerget szegény, de a büdös életbe nem fogod szeretni. Darab-darab.
2012. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van... Úgy voltam vele, hogy adok a dolognak egy esélyt, hátha fokozatosan elmélyül, de nem igazán látom, hogy ez történne. Azért köszönöm a válaszokat, írhattok még.
2012. jún. 20. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el, ne csesszél ki vele jobban, így is meg fog halni, neked meg mintha nem is létezett volna.
2012. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen mi a tétje , vagy kimenetele a számodra?pl, belé akarsz szeretni? vagy épp ellenkezőleg, már azon gondolkodsz hogy szakítasz?
2012. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Legfőképp belé akarok szeretni, hogy ne érezzem azt, hogy becsapom és mindketten boldogok legyünk. De valójában már a szakítás is megfordult a fejemben, valahol a kettő között vagyok most.
2012. jún. 20. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az egyenes beszéd a megoldás. nem mondom hogy egyenesen egymás idejét raboljátok de a nagy akarás a szerelemben ritkán működik. ide kevés a kompromisszum, de azért nem kiabálom még el:)
2012. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem... Azért is bánt a dolog, mert rendes srác, és már ritkán találni olyat, aki nem csak a kihasználásra megy...
2012. jún. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!