Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy már csak a szexre kellek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk 1 hónapja a szerelmemmel 5 év után.szakítás óta 3x voltunk együtt.Állítólag már nem szeret,de én őt nagyon és vissza akarom őt kapni.Lehetséges,hogy csak szexre kellek?Lehetséges,hogy úgy tud velem szeretkezni,hogy már nem szeret?A szexben nagyon jól megértjük egymást.Ölelt csókolt végig.Érez még vmit vagy tényleg csak szexre kellek?
2012. jún. 19. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Most az a helyzet, hogy nagyon jó vagy neki zacsit üríteni, amíg nem talál valaki mást. Én a helyeben páros lábbal rúgnám ki. 24N
2012. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak azt nem értem, hogy ha szakítottatok, akkor minek szexeltek még mindig. Amúgy teljesen lehetséges. Én például szexelek egy sráccal, akivel nem járok, mert ő mással jár. Amikor szexelünk, ölel, csókol, szeretget, figyel rá, hogy jó legyen nekem, mégsem szerelmes belém. Inkább onnan lehet leszűrni, hogy nem szerelmes, hogy amikor éppen nem találkozunk, akkor nem keres, nem hív fel, nem ír e-mailt, sőt leginkább megvárja, amíg én keresem őt. Az hogy az ágyban érzékien viselkedik, az csak a móka része, attól jobb a szex.
2012. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elengedned és nem hagyni neki hogy kihasználjon, mert valószínűleg ezt teszi. És könnyű beleesni abba a hibába hogy: ha nem is szeret, akkor ezzel legalább közel lehetek hozzá, hátha majd kialakul valami megint. Az esetek többségében ez tényleg az aminek látszik, és bár fájdalmas de a helyes lépés az hogy nem hagyod hogy ezt csinálja.
2012. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> Én például szexelek egy sráccal, akivel nem járok, mert ő mással jár.


Ribancriadóóóóó.

2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak szexre kellesz neki :/ amúgy semmi ribancság nincs abban hogy valaki szexel, max akkor tartanám annak hogyha több emberrel teszi azt rövid időn belül.
2012. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!