Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak a szexre kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a páromma,de mostanába ritkábban találkozunk.Ha van szex akkor meg napokig egy sms-t se ír.Nem tudom mit tegyek,nekem ez már nagyon fáj,mert szeretem
2011. máj. 20. 19:05
 1/9 Viktor2011 ***** válasza:
Talán ugyanezt neki is el kellene mondanod.
2011. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak kihasznál.
2011. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennyi alapján ez nem tűnik egy érett párkapcsolatnak, beszélni kellene vele a jövőtökről, és arról, mi a szereped az ő életében.
2011. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Lehet, hogy még fiatalnak érzi magát, és szórakozni szeretne, haverokkal lógni. Vagy csak épp elmúlt részéről a szerelem.
2011. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az aki van hogy napokig egy sms-t sem ir, az nem hozzad valo. Hidd el nem az a kerdes, hogy csak szexre kellesz neki vagy sem, nem o a lenyeg hanem te. Lepj ki ebbol minnel elobb.
2011. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne is akkor veled lenne, nem csak akkor amikor rájön a kangörcs.

Dobd ki és keressen egy ribancot magának akinek elég csak ennyi.

Úgy is fogsz még olyat találni akivel szeretitek egymást.

2011. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha lesz jobb akkor dobd csak ki. Jobb ez mint egyedül lenni nekem elhiheted.
2011. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kingaa1 ***** válasza:

milyen ismeros szitu... en ugy voltam, hogy minden honapba csak egyszer talalkozhattunk a messzi munkahelye miatt, de mikor jott haza csak akkor hivott, irt es mikor talalkoztunk, mindig oda lyukadtunk ki.. Egy ideig azt hittem szeret... majd egy nap... nagy boldogan felhivom, kerdeztem h mit csinal.. azt valaszolta h ulok a parkba a baratnommel.. na aztan meg nagy pofatlanul masnap felhiv hogy talalkozzunk, felkeszultem hogy na most leoltom a fejet, de erre nem tudott sor kerulni, majd elvitt autoval egy elhagyatott helyre s kezdodott volna minden elolrol... csak en azt mondtam h vigyen haza, mert en nem leszek az a lany tobbe akit csak akkor vesznekk ele ha felall neki... erre otthagyott majd gyalogoltam haza 2 oran keresztul...


Hagyd a fenebe... jobban jarsz

2011. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy akkor éld az életed, nem érdemes magad lekötni egy ilyen mellett, de mindenesetre beszélj vele...
2011. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!