Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak szexre kellek neki? 23 éves srác vagyok, két éve élek együtt a pasimmal, de 3 éve másba vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
A sráccal, akibe szerelmes vagyok, minden héten találkozunk. Többször mondtam már neki, hogy szeretem és szeretnék vele járni, de sose ad egyértelmű választ. Egyszer nagyon elfogult velem kapcsolatban, máskor viszont nem is érdeklem. De akárhányszor találkozunk, mindig lefekszik velem. Nagyon szeretem, de úgy érzem, csak kihasznál. A pasimmal viszont már nagyon megromlott a kapcsolatom. Mit tegyek? Segítsetek. Köszi!
2010. szept. 29. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Tehát megcsalod a jelenlegi párodat. Ehhez nincs mit hozzátennem.
2010. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A párom tud erről a kapcsolatról, de mindezek ellenére Ő kéri, hogy maradjak vele... szóval patthelyzetben vagyok
2010. szept. 29. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
juuujjj imádom a boys love-ot ^^
2010. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
NŐJE VAN!
2010. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az a fajta egyszer nagyon elfogult - máskor viszont nem is érdekled dolog erőse hatással van rád, igaz? Na, ha így van, akkor az egy jele annak, hogy nem gondolja komolyan.

Próbálkozz felfrissíteni a kapcsolatodat a pároddal, nehogy két szék közül a pad alá eset áldozata legyél.

2010. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de gyötör ezzel, mert nagyon szeretem
2010. szept. 29. 18:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gyötör, akkor nem szeret. Egyértelmű. Vagy te gyötröd azt, akit szeretsz?
2010. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én gyötröm magam azzal, hogy miért nem szeret... :S
2010. szept. 29. 18:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert nem érdemes rád, na. Van ilyen. Tedd túl magad rajta.
2010. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
ne vinnyogj már, rosszabb vagy mint egy nő.. ha szarul érzed magad, nem fogja helyetted senki sem megoldani. Szerintem gáz, hogy vergődsz egy szar kapcsolatban, ami egyikőtöknek sem jó már és még szenvedsz egy másik pasi miatt is, akit nyilván valóan a segglyukad jobban érdekel mint az hogy mit is gondolsz. a régi párod ragaszkodik hozzád annak ellenére, hogy megalázod azzal, hogy folyamatosan megcsalod. vagy béküljetek ki és legyetek boldogok, vagy hagyd ott.. szerintem végiggondolnád tök egyértelmű lenne mit is kéne csinálnod..
2010. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!