Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit vagy csak szexre kellek neki? 23 éves srác vagyok, két éve élek együtt a pasimmal, de 3 éve másba vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
A sráccal, akibe szerelmes vagyok, minden héten találkozunk. Többször mondtam már neki, hogy szeretem és szeretnék vele járni, de sose ad egyértelmű választ. Egyszer nagyon elfogult velem kapcsolatban, máskor viszont nem is érdeklem. De akárhányszor találkozunk, mindig lefekszik velem. Nagyon szeretem, de úgy érzem, csak kihasznál. A pasimmal viszont már nagyon megromlott a kapcsolatom. Mit tegyek? Segítsetek. Köszi!
2010. szept. 29. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

tehát a mostani párod szeret és ragaszkodik hozzád, de te már kifelé kacsingatsz a kapcsolatból, de olyan valaki miatt, akiről úgy érzed csak kihasznál


hát jó kérdés

becsüld meg azt, aki szeret

nekem ez a vélményem

egyébként meg csinálsz amit akarsz


b*zizóknak: itt most tök mindegy, ki milyen nemü, leirhatta volna fiú-lány kapcsolatként is, és hopp kimarad a b*zizás

2010. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

"23 éves srác vagyok, két éve élek együtt a pasimmal,"

Bocsi de ő minden csak hetero nem!!

Amúgy csináldd azt amit a szíved diktál de bezséldd meg mindenkivel a helyzetet!!!

2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
olyan vagy mint Sátán a South Parkban. a kapcsolataid rabja vagy. szerintem szard le mindkettojuket, es probalj kicsit elni es bulizni.hasznald ki az eleted.
2010. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!