Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a barátomat, de nem érzem, hogy ő szeretne?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a fiú egy kicsit éretlen hozzám... :/ már 2 és fél hónapja eggyütt vagyunk, de valahogy olyan érzésem van, mintha nem is szeretne :/ pedig nagyon sokszor mondja hogy szeret meg minden, de valahogy nem érzem :/ és az a baj, hogy én nagyon szeretem őt de nem vagyok biztos benne, hogy ő szeret engem, vagy ha szeret is akkor miért nem mutatja ki? :/// egy osztályba járunk és ott is csak néhány szünetben van velem a többiben a haverjaival... olyankor néha odamegyek hozzá de akkor inkább a haverjaival foglalkozik és nem velem :/ :( :( én ezt nem értem... szerintetek mit tegyek? 13/L
2012. jún. 19. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Térj vissza az ugróiskolához és a plüss macikhoz. A szerelem még nem neked való.
2012. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudja rendesen kimutatni azt amit érez. Ennek sok oka lehet, én a fiatalságotokból fakadó tapasztalatlanságra mernék tippelni, de tévedtem már korábban is. Az pedig hogy nem tölti veled az összes szünetét az egyszerűen azért van mert ott vannak a barátai is akikkel szintén foglalkozni kell, pláne az iskolában ahol az ilyen jellegű kapcsolatok nagyon fontosak. A helyedben megpróbálnék leülni vele megbeszélni hogy te nem érzed azt az ő irányából amit szeretnél, és megkérdezném tőle hogy ő mit gondol erről.
2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tényleg fiatalok lehettek még... de nem bunkóságból... én magam is belátom,hogy fiatal voltam 14 évesen, mikor barátommal összejöttünk.. első kapcsolatnak együtt voltunk 2 évet, de én sem éreztem, hogy ő olyan rajongással szeretne engem,mint én őt... 2 hónapja ért véget...azóta is fáj.

visszatérve: 2 dolgot próbálj meg. beszéljetek róla, és várj.

2012. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) az lessz :D megpróbálom vele megbeszélni :D :)
2012. jún. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!