Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy ebből kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek, tehát már szeretnénk mindketten egy komoly kapcsolatot. Mindketten nem rég szálltunk ki komoly kapcsolatból viszont őt jobban megviselte az ő kapcsolata mint az enyém. És a csaj még direkt szívatja is mert tudja h mással ismerkedik. Viszont tudom, hogy ez a srác eldöntötte, hogy soha nem engedi vissza a lányt és h megpróbál csak rám koncentrálni. Ha minden igaz ma megyek hozzá még kettesben nem voltunk sehol... Szerintetek egy ilyen pasinál, hogy érdemes nyitni? Egyáltalán érdemes magamat törni? 20 év felett mennyire érvényes még ez a húzom a pasi agyát mert ha nem akkor kis ribinek hisznek? köszönöm a válaszokat sajnos már nagyon régen nem voltam olyan szituba hogy nekem kell küzdeni egy pasiért. Kijöttem a gyakorlatból:)
2012. jún. 19. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"20 év felett mennyire érvényes még ez a húzom a pasi agyát mert ha nem akkor kis ribinek hisznek?"


Általában 20 év felett már leszarod... sőt le kell szarni, hogy másik mit gondolnak rólad. (kivéve közeli ismerősök, barátok, orvosod, rokonok stb. de azok úgy sem mondanak ilyet).


Ha szeretnétek mind ketten komoly kapcsolatot, akkor nem értem, hogy mi tartja vissza a csávót... Persze, több éves kapcsolat vége... de azért nem meglepő, hogy egy kapcsolatnak vége van, és ha vége van akkor minél hamarabb tovább kell lépni. Főleg ha van lehetőség rá, perpill te. Szóval nem értem a csávót.

2012. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem 20 felett már nem fog ribinek gondolni h ha esetleg úgy alakulnak a dolgok h szexre kerül a sor és belemész. főleg ha már ismeritek egymást valamennyire :) ugyhogy ha úgy alakul és szeretnéd sztem nyugodtan feküdj le vele mert nemhiszem h bármi rosszat gondolna rólad
2012. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyanítom,a pasi még nem tette túl magát a volt kapcsolatán.Egy pásztorórát biztosan megér,aztán elválik,mi lesz a továbbiakban.Lenyűgözhetitek egymást.Vagy nem.Akkor tipli...
2012. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen valóban érez még a csajszi iránt. De ez a csajszi hosszú hónapokon keresztül megcsalta és lebukott. Tehát soha nem fogja visszafogadni. És úgy látom, hogy komoly elhatározást tett h ad nekem egy esélyt...:) Csak nem tudom hogy egy ilyen pasinak aki ennyire szeretet éhes nem inkább a törődésre, simogatásra van szüksége? Nem ezzel lehetne lenyűgözni?
2012. jún. 19. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!