Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, diszkóban tetszett egy lány, rá pár napra anélkül, hogy én bármit modntam volna neki rámírt facebookon. Másnap találkoztunk a diszkóban, végig velem volt, smároltunk, ölelkeztünk.


Egy órája szerelmet vallott nekem, elmondtam neki, hogy én is szeretem, de szerinte fiatal vagyok, ő két évvel idősebb nálam.


Szerintetek ez a 2 év nagyon sok ennyi idősen, egy kapcsolathoz?


Válaszokat előre is köszönöm


2012. ápr. 10. 18:16
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
hogy engednek be téged a diszkóba??
2012. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mint ahogy azt a lány is már elmondta. Ez csak vonzódás.
2012. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Offolást, köszönöm... Egyébként 185 centi magas vagyok, mindenki többnek nézett ki ennél. ;)
2012. ápr. 10. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 18:20

Ahova én járok bulizni, 12-13 éves gyerekek is akadnak.

2012. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy mennyinek nézel ki, ha a lány azt mondta hogy nem, akkor nem valószínű hogy lesz belőle
2012. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De megvernélek :D nem ám..magasság miatt :D
2012. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt a magasságot nem arra értettem... Hanem, hogy hogyan engednek be engem a diszkóba. :D
2012. ápr. 10. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Novárjunkcsak... ő vallott szerelmet neked? Akkor én ezt most nem értem :D Ha mindketten szerelmet vallottatok egymásnak, akkor miért nem lehet ebből kapcsolat? Mondjuk az igaz, hogy ilyen korban nem kezdenek a lányok fiatalabb pasikkal...
2012. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen elmondta, hogy szeret stb, majd később mondta, hogy csak az a baj, hogy túl fiatal vagyok. :/
2012. ápr. 10. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Szar kifogás ha tényleg szerelmes lenne ez nem érdekelné, nekem is volt 1.5 évvel idősebb csajom mégse zavarta a kor.
2012. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!