Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a párom egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy másik pasival. Mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat, sok évet tart, nagyon erős a kapocs, de nemrég rájöttem, hogy megtette egy pasival párszor... Kérdés:

-ha ismeritek a másik pasast bevernétek a képét? Nem nagyzolós szöveg kell, komolyan kérdem, korral. Kockáztatva, hogy mivel nagydarab fordítva is elsülhet(bár nem hinném azért), illetve fel is jelenthet, komolyabb ügy is lehet

-ezzel elvesztené a menyasszonyát, tönkretennétek a másik kapcsolatot is? Vagy koncentráljak a saját problémánkra


2012. jún. 18. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elég lenne szakítani. Ha a másik lány nem jött rá, hogy fűvel-fával csalják, valószínűleg nem is akarja tudni.
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg te is az ő barátnőjét és helyreáll a rend!
2012. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 22:08


Ha kiemeled hogy pasival csalt meg akkor az arra enged következtetni hogy ezt azért teszed mert nem szokványos megcsalásról van szó.


A fő kérdés a miért. Valami nem működik, vagy működik csak nem kielégítő. Lehet hogy nem is te vagy a csaj ideálja?

Lehet hogy csak másra vágyott. Ez általában nem intézhető el egy szóval. A megcsalásnak is több fajtája van.

Biztos fáj és megsértettek de elég higgadtan írod le, úgyhogy lehet hogy átvészelitek.

Lehet hogy én is be akarnám verni a csávó orrát, és az sem érdekelne hogy mi lesz belőle. Ha nincs tanú és mindent letagadsz akkor lehet hogy még fel sem tudna jelenteni.


Építkezz a kiváltó okokból, mert valamit elrontottatok és nem ártana tudni az okokat.


Nem vagyunk egy cipőben így talán senki nem tudna tanácsot adni, csak nagyon kevesen. Az biztos hogy ilyenkor a károk felmérése jön és a fő célok meghatározása. Mit is szeretnél, azon kívül hogy bár ne történt volna meg. :)

28F

2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 22:23


Ez is jó ötlet. :D

2012. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Eltelt pár nap, azért vagyok már higgadtabb, de néha összezuhanok. Tudom az okát, és talán meg is tudnám bocsájtani, csak bizalom.... az nem jön vissza soha, az a baj. A csávó pedig egy tajparaszt, rég rászolgált erre, egész életemben bánnám,ha annyiban hagynám az tuti.
2012. jún. 18. 23:20
 16/19 anonim ***** válasza:

tegnap 23:20


Mik voltak a hibák?

2012. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

ma 18:25

ez egy kicsit bonyesz, meg magánjellegű, bocs. Annyira nem szeretném itt taglalni, nincs is sok értelme

2012. jún. 19. 19:48
 18/19 A kérdező kommentje:

tegnap 22:23

egyébként tényleg nem hülyeség :D Jóban vagyunk... ezek után nem rajtam múlna...

2012. jún. 19. 19:50
 19/19 A kérdező kommentje:
SOHASEM GONDOLTAM VOLNA HOGY VALAMI ENNYIRE TUD FÁJNI
2012. jún. 20. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!