Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Anyagi probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Anyagi probléma egy párkapcsolatban.

Figyelt kérdés
Párom jobb anyagi körülményeket engedhet meg magának; és jelenleg ott tartunk, hogy ő elmegy moziba, többször is, nyaralni, bulizni...stb, viszont én ezeket nem tudom magamnak biztosítani, így én otthon maradok ilyen alkalmakkor.

2012. jún. 17. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem önző, csak nem tudom..erre nem figyel."


Na ezen jót röhögtem bocsi, nem figyel arra, hogy vele legyél, nem veled akar élményeket? És ha később családot akartok, akkor te nem eszel, mert neked nincs pénzed? Ne csináld már, neki nincs rossz érzése, hogy ő bulizik, te pedig otthon vagy egyedül.

2012. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem elég nagy bunkóság.De te tudod,a saját életedet cseszed el.Én szívesebben lennék egy olyan férfivel,aki megosztja velem azt,amije van és ez most nem élősködés,vagy lehúzás.Ha fordított lenne a helyzet,hogy nekem van több pénzem,neki nincs,ha eléggé megbízok benne,nem csinálnám ezt.Főleg hogyha együtt éltek...szerintem az a normális,ha közös kasszán vannak a párok,mert így ennek semmi értelme.Ez kicsit olyan,mintha csak lakótársak lennétek.
2012. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat, megpróbálok a következő alkalommal rögtön beszélni erről vele!
2012. jún. 17. 20:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak ne rögtön letámadd, hogy "azanyádatmármegintnemvittélel"

Félre ne érts, nem őt védem, mert nekem fiúként lesülne a bőr a képemről, ha legalább néha nem vinnélek el. Vagy ugye szólhatna előre, akkor tudsz spórolni.

Én úgy gondolom, hogy ha én el tudok menni valahova egyedül, akkor abból a pénzből ketten még mindig el tudnak menni szűken. Nálunk a volt barátnőmnek volt szinte mindig több pénze, mégis mentünk együtt nyaralni, mert jó előre megbeszéltük és szépen összeraktam a saját részemet. Mondjuk a végén, amikor már másfelé kacsintgatott ezt tőle szokatlan "kegyetlenséggel" kihasználta. Véletlenül pont akkor kérdezte meg nincs-e kedvem vele és az ő barátaival bulizni menni, amikor pontosan tudta, 0 Ft-om van kb - fasza.

Óvatosan a beszélgetéssel, ne azt érezze, hogy eltartatni akarod magad.

2012. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze tudom:) az a baj, hogy ez nagyon kényes téma.Főleg ha ő nem is érzékeli hogy mekkora szakadék is van köztünk úgymond
2012. jún. 18. 01:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Neked esetleg nincs, akivel elmenj ilyenkor valahová? Vagy áthívni magadhoz?

Elhiszem, hogy kényes a téma. Az elején kellett volna határozottan a tudtára adnod, mennyire rosszul esik ez neked. Most mát tényleg óvatosan. Lehet nem lesz jó vége, hiszen ha magától eddig nem vette észre, mennyire megbánt, akkor nem is fogja érteni mire gondolsz, csak azt fogja majd fel, hogy neked az ő pénzére is fáj a fogad:(

2012. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!