Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Anyagi probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Anyagi probléma egy párkapcsolatban.

Figyelt kérdés
Párom jobb anyagi körülményeket engedhet meg magának; és jelenleg ott tartunk, hogy ő elmegy moziba, többször is, nyaralni, bulizni...stb, viszont én ezeket nem tudom magamnak biztosítani, így én otthon maradok ilyen alkalmakkor.

2012. jún. 17. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Együtt éltek? Akkor ez nagyon gáz...
2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen együtt; viszont még diákok vagyunk
2012. jún. 17. 19:21
 3/16 anonim válasza:
73%
Tudja, hogy emiatt maradsz otthon?
2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő ezeket az élményeit nem osztja meg veled az hatalmas önzőségre és gyerekességre vall.Javasolnám,hogy szakíts vele.Azt nem írtad,hogy együtt éltek-e,de ha nem,akkor még most tedd meg.Ha most is ezt csinálja,később sem számíthatsz jobbra.
2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

És nem hív magával? Fogja magát, és megy, hogy szívem elmentem bulizni, moziba, stb, majd jövök?

Ez így igazából oké is bizonyos szempontból, mert hát az ő pénze, de hogy lehetne alapozni egy komolya kapcsolatot, pl gyerekvállalást erre a hozzáállásra?!

2012. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, igen.Az a probléma, hogy ő vár x filmet a moziban, és annyira nagyon nagyon sokat beszél róla, rajong...stb, hogy nincs szívem ezért hisztizni h ne menjen vagy bármi.Úgy vagyok vele, h van rá pénze, várja is, akkor miért gátoljam meg ezekben.Amúgy nem önző, csak nem tudom..erre nem figyel..
2012. jún. 17. 19:25
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez tényleg nagyon durva...

Az oké, hogy kell a szabad tér egy kapcsolatban és néha csak a haverokkal lenni normális, de hogy mindig nélküled megy, ráadásul úgy, hogy együtt is laktok és otthon hagy, mint egy kiskutyát (bocs a hasonlatért, de jobb nem jutott eszembe erről)...

Mi nem élünk együtt a barátommal, én már jó ideje munka nélkül vagyok, persze a barátom is el szokott menni ide-oda (főleg a legjobb barátjához át :)), de ha van valami olyan program, mindig visz engem is, pedig ő még csak nem is keres valami jól.

Ha a barátodnak sok pénze van és ennek ellenére eszébe sem jut hívni téged, akkor egy jó nagy tapló és annyira nem szerethet téged.

Nem azt mondom, hogy a férfi kötelessége "pénzelni" a nőt, de ha olykor előáll egy-egy ilyen helyzet pár hétig/hónapig, akármelyik fél részéről, szerintem egyértelmű, hogy állod a másik költségeit ha mondjuk elmentek szórakozni.

Legalábbis nekem ez a természetes, ha mondjuk most éppen én lennék jó anyagi helyzetben, akkor én fizetném a barátomét is, mert szeretem és ő is megtenné/teszi értem.

Meg persze szeretem megosztani vele az élményeimet és szeretek vele lenni.

L/25

2012. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó h iszonyatosan sok pénze van és nem is hív.Csak van annyi, h el tudjon menni ide-oda.Az a baj, h annyira megszokta h nekem nincs, h aznap szól, mielőtt elmegy, vagy előtte egy órával, közben meg már megbeszélték a barátjával ezt egy hete...:/
2012. jún. 17. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:

köcsög tapló.

bocs,de hogy már eszébe sem JUT!!

hogy te előre spórolhass hát komolyan már úgy kezel hogy ha lenne pénzed akkor sem gyere vagy mi?

2012. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Én most a fordítottját írnám le neked, mint ami nálatok van.

Mi nem élünk együtt, de mindketten dolgozunk. Nekem állandó jövedelmem van, ezért több a pénzem is, mint a páromnak, akinek sajnos nincs bejelentett állása, csak alkalmi munkák.

Soha életemben nem tenném meg vele, hogy ha elmegyek valahova, akkor ne vigyem őt is. És bár ő ezt nagyon utálja, de én neki is kifizetem vagy nem megyek én sem.

Iszonyú szarul érezném magam tőle, ha beülnék egy moziba azzal a tudattal, hogy a párom közben otthon vagy jobb esetben a haverjánál ül.

Abból a kevés információból, amit te megosztottál velünk, én csak azt a következtetést tudom levonni, hogy a te párod nagyon sóher! Meg kéne vele beszélned ezt, mert nagyon nem korrekt!

Együtt érzek veled és sajnálom, de állj egy picit a sarkadra, értesd meg vele, hogy neked ez milyen rossz így!


31/N

2012. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!