Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy belém tudna szeretni, de közben van barátnője, akkor mi az igaz?

Figyelt kérdés
Csók meg tapi már történt köztünk,szex még nem.Vonzódunk nagyon egymáshoz,de elég határozatlannak tűnik a srác hogy mit is akar.Azt kérdi tőlem hogy szerethet-e két nőt egyszerre,máskor meg azt mondja,hogy én változatosság vagyok.Hát kösz...Segítsetek! Mit érez valójában?
2009. júl. 5. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a srácot a fenébe... sajnálom a barátnőjét. Ne szeressen másba, ha barátnője van, vagy ha igen, szakítson vele... és majd ha veled lesz, akkor is csak úgy bele tudna szeretni másba? Az ilyen ember még nem érett egy normális kapcsolatra, max az ide-oda kufircolásra.
2009. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.Hagyd a fenébe,ebből te fogsz vesztesen kikerülni,mert nem fogja otthagyni a barátnőjét,és pocsékul fogod magad érezni.Szerintem csak unatkozik,mikor nincs a csajával.Ez totál megalázó.Ha te hagyod ott,megmarad a büszkeséged,essen az ilyen pofára!
2009. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy meló lesz megszerezni. Ha még nem érzel semmit, ne menj bele. Sokkal több fájdalom lesz, tapasztalat, nem éri meg.
2009. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En amugy sem mennek bele olyan kapcsolatba, ahol 3. vagyok. Nem kell szetrombolni egy kapcsolatot, vard meg amig szabad lesz! HA te kellesz neki, szakitani fog a baratnojevel, ne tartson ket vasat a tuzbe! lehet lepontozni
2009. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is hogy csak szexet akar.De akkor mi a fenéért találkozgatunk már másfél nónapja és még nem történt meg AZ? Múltkor fel is ajánlottam neki de nem jött fel. Közben meg mondja hogy mennyire kiván...ááá
2009. júl. 5. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy mit akar,van barátnője.Szerintem ez gázosabb,mintha csak szexelni akarna.
2009. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sose kezdenék olyan sráccal, aki velem csalja a barátnőjét. Hogy is ne, majd szakítanak, aztán engem csaljon meg valami rib@nccal? Hát én ebből nem kérnék, az tuti, úgyhogy szerintem jól gondold meg, hogy akarsz-e valamit egy ilyen embertől!
2009. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű. A barátnője nem ad meg neki mindent. ÉS mivel te hagytad a csókot, tipi-tapi, így könnyű prédának tart. Azt mondja, amit szeretnél hallani, hogy jól megd**jon. Bocs, de ez van. Ne is törődj vele többet!
2009. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kirúgtam,de azt nagyon bánom,hogy nem tudtunk szexelni.Soha nem vonzott még férfi ennyire.Sokra megyek a büszkeségemmel,ha közben igazából rá vágyom...tudom nem vagyok ép,de ez van...:(
2009. júl. 5. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, hogy kirúgtad, fogsz találni olyan pasit, aki ezerszer jobban megérdemli, hogy lefeküdj vele!
2009. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!