Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg, hogy 2 pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg, hogy 2 pasim van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez az egész úgy van, hogy volt egy barátom. 8hónapig voltunk együtt,de szakított velem. Elfogadtam, de még utána találkoztunk párszor, de amik eleinte csak szimplán talik voltak azokon újra elkezdtünk csókolózni, meg lenn volt nálam és le is feküdtünk. De nem volt szó róla, hogy mi újra járunk.

Közben, van egy másik srác, aki szeptember óta udvarolt nekem, de mivel volt barátom felejtős volt. Amikor szakítottunk barátommal, ő enyhén szólva rám vetette magát.. Én meg bevallom, engedtem.. Hívott randizni, elmentem, csókolóztunk is néha, meg le is feküdtünk..

Most pár napja kiderült, hogy mindkét srác úgy gondolja, hogy járunk. Én mind a 2őt nagyon szeretem, de egyikbe se vagyok komolyan szerelmes. Bevallom, jó volt velük így elleni, hogy körbeugrálltak, meg mindig voltkihez menni. De eddig függetlennek éreztem magam. Most pár nap különbséggel mindkét srác felhozta nekem, hogy "akkor most járunk ugye?" kérdést.. és.. kicsit lesokkoltak. Nem akarom elveszíteni őket, de komoly kapcsolatot sem akarok. Viszont mindkettő kijelentette, hogy ő kapcsolatot akar. Mit csináljak? Próbáljam velük megbeszélni, hogy én nem akarok komolyat, vagy mivel kijelentették esélytelen ?


2012. jún. 16. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Alighanem egy harmadik lesz a befutó! ;)
2012. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DiMalto ***** válasza:
59%
Most tudtad meg??? jó duma...amit te csinálsz,arról elneveztek egy szakmát is,de ők jól keresnek vele,te meg csak hobbiból űzöd az ipart :)
2012. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem érzem annak. Csak ezzel a két sráccal voltam együtt, és nem is bántam meg.. De lécci a kérdésre választ.
2012. jún. 16. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a lottóreklámban: Edina most tudta meg, hogy két barátja van!

Egy tanács a jövőre: Ha lefekszel valakivel, és járni akarsz vele, azt nem kell külön megbeszélni.

DE!

Ha csak szexre tartod, vagy nyitott kapcsolatot akarsz, azt még a bugyi levétele ELŐTT kell tisztázni.

Másképp nem megy.

2012. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!