Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy érzelmes fiú?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 23:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Minden fiú érzelmesen kezdi. Hála isten a nőknek van egy jó tulajdonsága hogy naggyát kinyírja az emberből. És abból leszünk mi FÉRFIAK.
2012. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Empatikus, törődő, szeretetteljes. Nem dugásra kellenek neki a nők, hanem tényleg érdekli, hogy lelkileg hogy van, hogy érzi magát, hogy áll az élethez, világhoz stb. Én ilyen vagyok, és bizony ettől még úgyanolyan férfi vagyok, mint bárki más. Egy férfi nem attól lesz férfi, hogy szőrös, sört iszik, meccset néz és bunkó vagy rideg.
2012. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

11 Tökéletesen magamra ismertem..mindennemű önfényezés nélkül!!!

13 Belőlem ezt nem fogják kiirtani!

2012. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én magamon azt látom, hogy különösen érzékeny vagyok az érzelmekre. Gyerekkoromban sokat sírtam, ha valami bánatom volt, megviselt ha a többi gyerek nem szeretett engem. Szüleimet, nagyszüleimet is nagyon szerettem és úgy általánosságban jó gyerek voltam, hogy ne okozzak nekik gondot. Elég hamar fel tudnak idegesíteni és ki tudnak készíteni ha nem vigyázok. Nem is igazán tudom kifejezni, amit érzek. Na meg a barátnőmet is nagyon tudom szeretni.


Ez mindig is problémát okozott nekem, gyakran megviseltek az érzelmek, talán még depressziós is voltam. Ezért megszabadulok az érzelmeimtől, odafigyelek arra, hogy kordában tartsam őket, nehogy felerősödjenek. Próbálok nem érezni és sokkal könnyebb így az élet. Így tudok sz.rni a világra és más emberek bunkóságára, ha elutasítanak ugrok tovább a következőre, ha irigykednem kéne, akkor ezt legyőzöm és inkább gratulálok, ha szomorkodnom kéne, nevetek a gondokon.


Így lehetett belőlem valódi, kemény férfi nem pedig emós k.csög. Oké, az én esetem inkább pszichológiai könyvekbe illik, mint erre az oldalra ahol mindenki mindig általánosítani akar, de elmondtam, mert van ilyen is.

2012. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Én is ezt mondtam 11. után már szakadtam a röhögéstől mikor elment ;)
2012. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12. k*rvanaaaagy :D sosem láttam még a terminátort de mostmár megnézem... nagyon ideillett a link :)

am a kérdés f@szság... olyan mintha megkérdeznéd milyen egy erős fiú vagy egy szűz lány tök tág a téma... mellesleg a érzelmesség önmagába gyengévé tesz és jól írta asszem a 13as ezt a nők ölik ki a férfiakból. az érzelem mellé nem árt ha társul önbizalom és céltudatosság különben 1 sarokban síró emósrol beszélhetünk... ha meg önbizalma is van és céltudatos az a macsó (bár utálom ezt a szót mert ma már minden "sukár" c!gányra rámondják)

2012. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképp sem az a nyávogós pics@ fajta, aki napi 16465165165 kérdést ír ki arról, hogy mennyire szeretne cuki, vékony, alacsony lányt barátnőnek, akinek semmilyen igénye sincs férfiak terén, ezért még őt is elfogadja.
2012. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé érzelmes vagyok,viszont küzdősportolok és edzőterembe jàrok.Szóval nem minden érzelmes fiú puhány:)
2012. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!