Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy visszafogott, érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszafogott, érzelmes fiúra vágyom, létezik még ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék végre valakit akihez hozzá bújhatok, lehet vele beszélgetni érzelmesebb témákról, romantikázni, kéz a kézben sétálgatni órákon keresztül stb...

De szerintem Debrecen környékén már kihaltak az ilyen fiúk vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen???

19L


2012. jún. 15. 01:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nincs szerencséd, az ország másik felében lakom:( F/20
2012. jún. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Vannak, de egy idő után nagyon rájuk lehet unni... az sem olyan jó , mint amilyennek gondolod.....
2012. jún. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem elaludtak,mikor elkezdtél velük beszélgetni erről az érzelmes témáról.
2012. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig foglaltak. :D


Vagy... alacsony lányokat keresgének, itt GYIK-en. :D :D Ha értitek... :)

2012. jún. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Trololo! Szivani akarod szerencsétlen? Nem elég, hogy minden kérdésénél elküldöm az francba? :D
2012. jún. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én ilyennek látom magam, mondjuk ha az kell, tudok határozott is lenni, és a barátnőmnek az is bejön, ha néha picit hevesebb vagyok :) Persze ha már mindketten ellazultunk :) Szóval én már foglalt vagyok.

Viszont ha elmondod, mik az elképzeléseid, mi nyűgöz le, stb. Akkor talán segíthetünk megtalálni.

2012. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly kérdés, elvárásaim se nagyok, a leírtakon kivül max annyi hogy legyen nálam magasabb, ami nem nehéz mert elég alacsony törékeny lány vagyok:/
2012. jún. 15. 01:59
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó a fr.ncba, miért Debrecen? Miért? :(
2012. jún. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szegény lúzer debreceni srácot minek szívatod?
2012. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég neki, hogy mindig elküldik a francba. :) Nagyon kitartó. :D
2012. jún. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!