Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire örülnétek ha a párotok meglepne?

Figyelt kérdés
Ha a párotok szó nélkül oda állítanak hozzátok, hogy reagálnátok rá? Ha megbeszéltétek hogy most ne találkozzatok, de a pasid még is átjön és azt mondja hogy nem bírtam ki hogy ne lássalak, mit mondanátok neki? Mérgesek lennétek?Vagy örülnétek hogy látjátok?
2012. jún. 15. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy miért ne találkoznék vele.
2012. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert a lakást szeretné takarítani.
2012. jún. 15. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
én örülnék,ha segítene,akkor meg még "jutalmat" is kapna ;)
2012. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is örülnék.
2012. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is bírtam az ilyet, sőt, csomószor mondtam a barátomnak, hogy nyugodtan lepjen meg :) ennek ellenére csak 1x történt meg :( sztem aranyos az ilyen! :)
2012. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Frankó lenne, szerencsére itthon mindig nyomorékul festek, mondván úgyse látja senki, ha váratlanul beállítana, az mindkettőnknek illúzióromboló lenne. Nem véletlenül szoktam megbeszélni a találkákat, különben ha nem készülök rá, egyáltalán nem kisestélyiben fogom várni, szexre készen, meg minden. Egyszer amúgy ezt én is eljátszottam, hogy váratlanul megleptem a barátomat.

Na az abból állt, hogy ő sört vedelve a tévé előtt punnyadt, borostásan, büdösen, fogmosatlanul, lekajált, szakadt otthonos ruhában, mivel aznap amúgy is sz.ar kedve volt, és már párszor kiverte, úgy tudva, hogy úgyse jövök, szóval nem csináltunk semmit, ő mérgelődött a műsorokon én meg szöszmötöltem.

Sok értelme nem volt. Azóta nem igazán játszok be ilyesmiket, és fordítva se látom értelmét.

21L

2012. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy meglepetés lenne, hogy nem képes tiszteletbe venni a kérésem... Nem örülnék neki. Egyrészt ezért, másrészt ha azt mondom, hogy ne találkozzunk, akkor arra okom van. Mit gondolsz a barátnődnek nem lehetnek dolgai amiket el kell intéznie, vagy szimplán csak egyedül akar lenni egy kicsit pihenni?
2012. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt tegyük hozzá hogy már 1hete nem látott
2012. jún. 15. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ez attól is függ, h mikor történik. Ha pl. a kapcs. elején, akkor lehet h nem olyan kellemes a meglepetés. Én arra gondoltam, amikor már kb 2 éve jártunk. Legalábbis az első válaszomban is erre gondoltam. :)
2012. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!