Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet? Fiúk örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet? Fiúk örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
barátomnak a héten van a szülinapja. arra gondoltam, hogy veszek egy flakon tejszínhabot és lenyaljuk egymásról.vélemény.?
2012. jún. 11. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
csak ha a farkamról.
2012. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem "keltsd fel a száddal" annál jobb meglepi nincsen :)
2012. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Doktor úr ***** válasza:
Ez csak a filmekben tűnik szépnek és jónak. Nem jó mert ragad egyből lehet menni utána egyből a zuhanyzóba.
2012. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MarySue ***** válasza:

Meg büdösek is lesztek tőle. Ki akar savanyú tejszagban szexelni? :/

A szájjal keltés tényleg jobb. Vagy szerezz be új fehérneműt, csípd ki magad. Annak is kirobbanó sikere lesz :D

2012. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a farkamról és ,ha bele élvezhetek a szájába.
2012. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyél a tetejére cseresznyét! :DDDDDDDDDdd
2012. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is jobb lenne ha olyankor kapnád le a farkát amikor nem is számít rá. aztán 1 masszázs, és megint cumi :D
2012. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a méz jobb :D 20/F
2012. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 okoska31 ***** válasza:

hát, rólam nyalt le anno nagymellű hölgy úgy - spec. yoghurtot:)- , hogy a melleivel nyomta közben a szervemet. az pl. kimondottan jól esett.

Kombináld a dolgokat: zárd a végén azzal, amit a f*rkára teszel, és csináld végig.

Aztán éjszaka lepd meg azzal, hogy megvárod amíg elalszik (ha hason alszik, úgy is lehet, csak nehezebb) és keltsd ezzel.

Még egy: a tejszínhab alatt se feledkezz el a heréiről! rendkívül kellemes élmény...

2012. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!