Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ötlet karácsonyi ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet karácsonyi ajándéknak? Fiúk, ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 hónapja vagyok együtt a barátommal(20), és nemsokára itt a karácsony. Ajándékként arra gondoltam, hogy a kedvenc parfümjét/spray-ét fogom neki adni, és még sütök neki valami finomat. Ez jó ötlet vagy még kéne valamit vennem mellé? és ha igen, akkor mit?
2010. dec. 12. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
iPad + 3G
2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet :)
2010. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tökéletes :D én örülnék neki
2010. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem ne vegyél parfümöt meg ilyesmit :P akár azt is le szűrheti belőle hogy rohadt gyorsan meny el fürödni mert bűzlesz :P / rühellem az illatod :P nem biztonságos :P

csinálj neki vacsit gyertya meg minden :P

a férfi szívéhez a hasán át vezet az út .. [igazából aki ezt hiszi az úgy 1 jó 10-20 centit téved:P apszolute profi ajándék be "öltözöl" a kedvenc parfümébe [mármint amit szeret rajtad] meg 1 vörös masniba amit a nyakadra kötsz és be bújsz a fenyő alá :P grrrr :P 1x már kértem karácsonyra de nem volt vörös masni :S XD hajrá

2010. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
maradj a te ötletednél és nem fogja azt gondolni, hogy úgy véled bűzlik, amit az egyik válaszoló írt, az is egész jó, de azt tartogasd későbbre
2010. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Hülye...Ha minden nap fürdik, akkor nem fogja azt gondolni, hogy bűzlik...Unintelligens hülye vagy...

2010. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ucsó hszelő :P barom vagy picur :P azért írtam mert ugye mi nem ismerjük se őt se a pasiját :P előfordulhat nem ? + írtam h nem tetszik az illata :P ez is elő fordulhat gond nélkül :P a masnis ötlet meg :P hát jövő karácsonyra ha még együtt lesztek :P
2010. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de mivel van kedvenc parfümje (használ parfümöt) akkor nyugodtan vehet neki azt,ez abszolút nem jelenti azt,hogy a lány büdösnek tartja. Hülyeség. Szerintem jó ajándék, sokkal maradandóbb,mint egy vacsora meg egy masnis szex...
2010. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Háááát...A masnis szex nekem jobban bejönne, mint egy parfüm, amit magamnak is meg tudok venni...
2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a szex amúgy is alap dolog egy kapcsolatban,bár lehet,hogy még ott nem is tartanak (az lenne a normális 1 hónap után)Szóval egy masni ekkora plusz élményt nyújt,így Karácsonyra?
2010. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!