Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet a szerelmi csalódá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szerelmi csalódást orvosolni?

Figyelt kérdés

Ez egy egyoldalú szerelem volt(vagyis még megvan). Mi tegek, h elfelejtsem. Tömjek csokit, bőgjek ezerrel(ez már folyamatban van) vagy mi??

Kérlek csak azt nem írjátok, h menjek bulizni a barátnőimmel. Erre nincs lehetőségem...

17/L


2009. júl. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőgés nem árt,de ha csokival tömöd magad,meghízhatsz és nem használ egyik sem semmit.Keress magadnak valamilyen hasznos elfoglaltságot.Olvass,hallgass zenét,kirándulj.De kipróbálhatod a sütés-főzést,az még sikerélményt is ad.Esetleg csinálhatsz egy nagyatakarítást is.A viszonzatlan szerelem elszokott múlni.
2009. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted meglehetne próbálni megoldani a problémát hidd el ne add fel mitől vagy olyan biztos abban , hogy szakítotok? ha még 1 üt vagytok addig meglehet oldani a dolgot szurkolok sok sikert bár nem tudom a kapcsolatotokat hogy mitől 1 oldalú
2009. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól egy oldalú, h csak én szeretem őt...
2009. júl. 10. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
én is igy avgyok.lány avgyok és egy oldaluan szeretek egy pasit.mit tegyek?igaz kicsit idősebb vagyok.irj privit és ird oda,hogy melyik rovatból vagy
2009. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!