Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes így, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes így, vagy csak csalódást okoz?

Figyelt kérdés

Van 2 osztálytársam(6.-os vagyok)akik járnak egy másik fiúval/lánnyal egy idősebb/fiatalabb gyerekkel a suliból.

Nemtudom hogy ez hogy van azért kérdezem..


2011. ápr. 12. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen inkább olvassák az Egri csillagokat, vagy bajlódjanak az egyenletekkel.

Elég gáz, hogy már 11-12 évesen kezdik...

2011. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
én a kérdést sem nagyon értem.. de már fenn se akadok azon, hogy 6.ikos a kérdező..:D
2011. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom hogy elég gáz.. Meg mondtam nekik hogy inkább tanulni kéne ehelyett. De erre csak flegmán válaszoltak.. pff. legalább itt bizonyosul hogy helyes az állításom.. Énis inkább tanulok.. úgysincs jobb dolgom.
2011. ápr. 12. 20:15
 4/5 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Ők fiúznak, csajoznak és nem tanulnak. 18-20 évesen gyereket szülnek, minimálbéren élnek és általában megcsalják őket a párjaik és akár már 30 évesen elválnak.

Te tanulsz és ha van eszed, viszed valamire. Bejutsz jó középsuliba, ahol elkezdesz bulizni, ha szülők hagyják. Majd bejutsz egyetemre, amit szintén végigbulizhatsz, ha van kedved, amellett szerezhetsz egy jó diplomát, amivel megkeresed a 6-8-10-szeresét a minimálbérnek. Érettebben választasz párt és nagyobb esélyed van a boldog életre. Persze nincs garancia a boldog házaséletre, de anyagilag mindenképpen jobban jársz... :)))

2011. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ebben teljesen egyetértek :)
2011. ápr. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!