Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy itt sirnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itt sirnak a fiatal lányok, hogy sose volt senkijük, közben olyan szinten irreális elvárásai vannak magához képest hogy az már nekem fáj. (esetekben még beképzeltek is)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nem értem miért vannak kiakadva ezek az emberek ha egyszerüen magukhoz képest nagyobbak az elvárásaik"


Akkor ha nekem csak érettségim van, ne is kezdjek egy diplomással, mert úgyis tanultabb nálam? Ha szemüveges, szürke egér vagyok, már eszembe se jusson, hogy egy jó pasi majd figyelembe veszi a belső értékeimet? Ha egy belvárosi albérletben vagyok, szóba se álljak egy kertvárosi gazdaggal, mert úgyse állunk egy szinten?


Mi számít ugyan magasabb elvárásnak? A lányoknak épp csak annyira vannak irreális elvárásaik, mint a pasiknak. Igen, egy jóképű, gazdag és határozott férfi vonzó, hihhhhetetlenül szexi - de ennyi. 18-20 éves korára a lányok is kinövik ezt a szőke herceg mesét, addig meg hadd sírjanak... fiatalok, nem? Majd megtapasztalják, milyen az élet..

2012. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van aki beéri kevesebb eséllyel. Aki változtatni akar magán az próbáljon meg ilyen lenni a többiek pedig siránkozzanak csak. Élvezem, ha a szánalmas népnek a pofájába röhöghetek, de ez nem életcélom és nem ez tesz igazán boldoggá.
2012. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11-es én arra gondolok pl hogy egy lány vagy egy fiu tegyük fel nem olyan jo belső értékekkel rendelkezik és a külseje is átlagos vagy az alatti.De mégis olyan barátnőt akar magának aki szinte kivül belül tökéletes,azokat akik már nem olyan jok mint az "ideálja",azoknak esélyt se ad.

Remélem sikerült tisztázni mire gondoltam.

2012. júl. 7. 11:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Majd a saját kárán megtanulja.


Vagy jön a nagy szerelem, ami felülír minden ideált: sem külsőre, sem belsőre nem olyan, mint amit megálmodtunk, mégis ő kell. Ez a szerencsésebb eset.


Különben meg ne másokkal foglalkozz.


24/N

2012. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Alacsony, vékony fiú senkinek sem kell, ez a baj.
2012. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!