Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak e-maileket küldözge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak e-maileket küldözget egy fiatal családos nő tisztességtelen szándékkal. Hogyan állíthatnám le a levelezésüket?

Figyelt kérdés
Véletlenül derült ki: a nő már 2 éve e-mailekkel ostromolja a páromat. Ő azt mondja, neki semmit nem jelent ez a levelezgetés, ritkán is válaszol. De miért titkolta el eddig? És miért nem fejezik be? Megrendült a bizalmam a páromban...

2012. jún. 7. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Azzal semmit sem érsz el, hogy TE leállítod. Ezt rég a párodnak kellett volna megtenie. Érdekes.


23/N

2012. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek, a párod dolga lenne a leállítás - ha nem jelent semmit, tiltás gomb és szevasz... - minden más esetben elég fura...
2012. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Küld át nekem a Hölgy elérhetőségét és én levezetem a feles tisztességtelen energiáit.... Így nem lesz energiája a párodra, illetve a levélküldözgetésre :-)

2012. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. A csaj leveleket küldött a páromnak, de ő állítólag nem válaszolt rájuk. Most, fél évvel később és 15 hetes terhesen találtam meg a drágám telefonjában egy a csajnak elküldött sms-t: Szeretsz?? Hát ez beleégett a retinámba..
2012. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a további ötleteket a megoldáshoz, mivel ő fontos nekem. Ő baráti hangvételben válaszolgat kb. 3-4 havonta, a nő viszont érezhetően tisztességtelen stílusban írogat. Nem tudom, mit tegyek. Írjak én a nőnek, hogy állítsa le magát? Attól tartok, ha a párom ilyen e-maileket eltitkol, mást is eltitkolhat ennyi erővel. Bevallotta nekem, hogy tetszik neki, hogy más nőknek is tetszik, nem csak nekem.
2012. jún. 7. 16:32
 6/9 A kérdező kommentje:

Harmadik: jót nevettem az ötleteden, de én nem vagyok tisztességtelen, mint a nő.

Negyedik: együttérzek veled, nagyon rossz lehet!

2012. jún. 7. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit.Ha a párod nem akar tőle semmit akkor akár meztelen fotókat is küldözgethet.

Valószinű azért titkolta mert félt a reakciódtól.Én pont most keveredtem ki egy ehez hasonló szituból.Felhivott a dühös feleség,meg magyarázkodhattam ezerrel.Az ő párja nem tudott rólam mert félt otthon elmondani hogy 8éve van egy c6es haverja.

2012. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"neki semmit nem jelent ez a levelezgetés, ritkán is válaszol"


Egyáltalán minek válaszol?


Ezt nem tudod leállítani.

2012. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beszélj a pároddal..mert te ez ellen semmit nem tudsz csinálni!

Sajnos 1x ilyen velem is előfordult...mikor egy 17éves kis liba csak ezt a szot küldte el minden üzibe.."csók" .A párom azt mondta hogy ne foglalkozzak vele..de azért 1x 2x ő is válaszolt neki,,,

Hát én nagyon rosszul reagáltam erre szakitottam a párommal.De a sok könyörgésének és bocsának kérésének meglett az eredménye.

2 éve a férjem és boldogan élünk...bizalom is megvan.

Bár bennem meg maradt ez a kis játszadozása..

2012. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!