Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy itt sirnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy itt sirnak a fiatal lányok, hogy sose volt senkijük, közben olyan szinten irreális elvárásai vannak magához képest hogy az már nekem fáj. (esetekben még beképzeltek is)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én tudjam?
2012. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért a fiúk talán nem itt sírnak ugyan ezzel kapcsolatban? :)
2012. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De az irreális elvárás szerintem náluk közel sem akkora...
2012. jún. 14. 19:45
 4/15 ASOT ***** válasza:
100%

nem is ez a legnagyobb gond, hanem az, hogy nem adunk esélyt másoknak, hogy megismerjük !


a nők nem adnak esélyt, mert "jajj ez tuti bunkó, vagy se-ggfej, vagy csak dugni akar"


fordítva a pasik nem próbálkoznak, mert "nah ennek is csak az audis pénzes csávók kellenek, vagy uhh mit kezdjek egy műpics@val aki olyan mintha a hogyan készült című műsorban egy futószalagról került volna le..."


Amúgy egy jóképű srác sem mindig csak dugni akar, és egy szexi csajszi (aki nem egy műnő) az sem tuti, hogy csak a pénre hajt.


Szóval sok esetben esélyt sem kapunk....és persze még mindig 90%-ban a pasik kezdeményezzenek.

2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Kikérem magamnak,én már annyi lány produkcióját láttam hogy képtelené váltam a sírásra,hideg vagyok már mint az acél
2012. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az meg a másik ,hogy van itt naponta egy fiu aki sir,de ennyi erőböl én is rinyálhatnék mint ő,hogy senkim nem volt mégse teszem.(szoval nem értem miért vannak kiakadva ezek az emberek ha egyszerüen magukhoz képest nagyobbak az elvárásaik)
2012. jún. 14. 19:47
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
ASOT-nak nagyon igaza van!
2012. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan akkora elvárásai vannak egy fiúnak mint egy lánynak szerintem..mind a két nemben van probléma..
2012. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ASOT-ot kiegésziteném azzal:Pl. unalmasnak is szeretik megbélyegezni az embereket képről.
2012. jún. 14. 19:56
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez azért van, mert Diseney meséken nőttünk fel, a filmekben is udvarias, tökéletes pasikat látunk, bár szerintem egy normális lánynak csak annyi az elvárása, hogy meglegyen a "kémia" vagy a "plusz".

18/L

2012. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!