Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal néhány napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal néhány napja járok, ma is volt nálunk. Ott telt az idő, hazament stb. msnen beszélgetünk és azt mondta nekem hogy nem merek semmit se csinálni. Többi lent. (?

Figyelt kérdés
én 1 kicsit gondolkodtam, meg is bántott ezzel. szoktunk csókolózni (még nem szexeltünk) jó sokat, közben a lábát szoktam simogatni, nyakát fogom. egy kicsit később közli velem hogy csak viccelt. én ezt nem értem. ennyire szeret engem szivatni vagy micsoda?
2012. jún. 12. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szimplán hülye. Sose higgy egy csajnak!
2012. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hé azért nem minden csaj egyforma


19/L

2012. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dottorre ***** válasza:

Többet akar, mint csók. Ez egyértelmű. Próbálkozik téged erre valamilyen módon rávezetni. Ő ezt választotta, neked erre legyen az a válaszod, hogy a köv. talin továbblépsz a csóknál.

25F

2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb legyen szex. Ennyi :)
2012. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?13?
2012. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2012. jún. 12. 19:55
 7/12 IQbetyárka ***** válasza:

Sztem legközelebb csinálj úgy mindent ahogy szoktad..aztán vadulj be, csókold a fülét, nyúlj a pólója alá, majd mond neki hogy az lesz amit csak akar!

ha ez sem tetszik neki akkor hagyd a fenébe!

17/L

2012. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most hogy így mondjátok, tényleg elég egyértelmű jeleket kapok arra hogy többet akar. ma is olyan pózokban feküdtünk egymáson, hogy csak ruha nem kellett volna :D meg olyanokról beszélgetünk hogy az már 1 másik szint :) Csak félek attól hogy túlságosan elhamarkodnám a dolgot mivel 2 napja járunk (1 éve ismertem meg de csak facebookon) és ha már itt tartunk, mégis hogy vezessem arra hogy szexelni akarok vele? mert ez lenne az első alkalom.
2012. jún. 12. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
omfg, ez a 14 éves korosztály... Komolyan ma kb ez a 3-4 topic amit egy 14/15 éves írt és sírnom kell, hogy az ennyi időseknek mint te nincs jobb dolguk.
2012. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha ezektől sírsz akkor miért nézed ezt a kérdést például?
2012. jún. 12. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!