Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 14 éves a fiú, és tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 14 éves a fiú, és tudom hogy tetszem neki, és mikor csak ketten beszélgetünk akkor kínosan érzi magát és elmegy a haverjaihoz akkor megfogja valaha kérdezni, hogy járjunk?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy tetszik kérdezd meg te.
2012. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a tudod, hogy tetszel neki.
2012. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Betty997 válasza:
Szerintem nem fogja! Nem azért, mert nem tetszel neki hanem, mert kínosan érzi magát ha veled van (zavarban van)és menekül nem csak előled, hanem az érzései elől is! Ha így viselkedik, ahogy leírtad, akkor nem elég érett egy kapcsolathoz. De ha neked is tetszik akkor szerintem beszélj vele erről, hátha mégis összejön. Sok sikert! :DDD
2012. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!