Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szeretni kettot egyszerre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretni kettot egyszerre?

Figyelt kérdés

Parkapcsolatban elek mar 3 es fel eve,es szeretem a parom,de teljesen osszezavart egy harmadik...ugy erzem bele szerettem. Akkor ez most hogy van? Tudom ,hogy ertelmetlen a magyarazatom,de hogy leirjam az egeszet tul hosszu lenne,igy hat eleg ha arra felelnetek ,hogy lehet e kettot szeretni egyszerre?


Bocsi a gepem ,nem irt ekezetekkel!

Koszi a rendes valaszokat,nem kerdeznem meg,de mostmar tenyleg teljesen osszezavarodtam.


2012. jún. 11. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a rendes valaszokat,mindenestre el kell gondolkoznom a dolgokon,nehogy azt tortenjen ,hogy a szerelem hult ki kosztunk a parommal es jo erzes ,hogy ezt ujra erzem az uj feltol. Vagy igaz,lehet csak fel langolas,ami elmulik es parom ,megmarad nekem orokke.
2012. jún. 11. 22:18
 12/14 A kérdező kommentje:
koztunk*
2012. jún. 11. 22:19
 13/14 anonim ***** válasza:
illetve: akkor biztos tudsz 2-őt is szeretni, de örülök, hogy tetszem. Te is tetszel nekem! :)
2012. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NEM! Ha már a másodikhoz mentél akkor az elsőt nem szeretted igazán!
2012. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!