Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Ő már évek óta dolgozik én most végeztem az egyetemen, munkát keresek.

Párom önkényesen eldöntötte, hogy jobb lenne ha csak hétvégente találkoznánk. (Akkor úgyis az egész hétvégét együtt töltjük) 1 városban élünk, 15 perc alatt nálam van, ha akar.

Értetlenül álltam az ötlete előtt, azt gondoltam távolodni akar tőlem és nem akar velem lenni és így próbálja beadagolni. Erre azt reagálta, hogy feleslegesen hisztizek, szeret, nem kell neki senki más csak én. De majd megtudom milyen egész nap dolgozni. És van hogy csak munka után másra sem vágyik, csak egy kis nyugalomra. Nem akar sehova sem menni. Mostanában az a napi programja, hogy haza ér munka után, alszik, ül a számítógép előtt és elmegy focizni a barátaival. (Ha olyan kedve van), de inkább csak ül a gép előtt.

Én egyik nap elszerettem volna menni fagyizni, mert nagyon jó idő volt. Még erre sem volt hajlandó, azt mondta majd hétvégén elmegyünk és menjek a barátnőimmel. Azt is mondta hogy én is szervezzek külön programokat, ne akarjak mindig vele lenni, foglaljam el magam.

Ezzel nincs is gond, elfoglalom magam. És azt se várom el, hogy minden nap velem foglalkozzon. De rosszul viselem, hogy párom szerint annyiból áll egy párkapcsolat hogy a hétvégét együtt töltjük.

Mondtam neki, hogy én így nem érzem jól magam és azt érzem kezdünk eltávolodni egymástól....Ő elfoglalja magát én is elfoglalom magam és abból mi lesz???.... Erre azt reagálta, hogy ha találok munkát összeköltözünk és akkor majd minden más lesz.

Nem tudom mit gondoljak. Szerintetek? Vélemények?



2012. jún. 11. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nekem is furcsa. Persze, normális ha nem akartok a nap 24 órájában állandóan együtt lenni, és hogy kell egy kis tér, meg magányban/haverokkal/barátnőkkel töltött idő; de így már az az érzésem, mintha valami hétvégén lezavarandó kötelező feladat lennél (bocsi a megfogalmazásért), a többi nap meg szabad é azt csinál, amit akar. Ha már most sok neki, hogy vele akarsz lenni hétköznap, akkor mi lesz majd ha összeköltöztök? Lesz olyan nap, amikor majd nem szóltok egymáshoz, mert kell a szabadság?

Szóval igazad van, ha ez nem tetszik, én is aggódnék, hiába bizonygatja, hogy még jobban szeret, arra gondolnék, hogy csak le akar pattintani. De te ismered, te tudod, hogy mennyire megbízható, nincs-e nagy nyomás alatt mostanság, nem történt-e valami lehangoló vele mostanában, amit egyedül szeretne feldolgozni... De az a baj, hogy látod, hiába kérdezed, ha nem válaszol őszintén, ennél többet már nem tehetsz.

2012. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy az összeköltözés után is csak tíz percet töltene veled elalvás előtt.
2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem rúgd fejbe.
2012. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!