Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak hány százalékát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány százalékát zavarja, ha egy nőnek gyereke van?

Figyelt kérdés
Befolyásolja a továbbiakat, a randit vagy ezt ti elfogadjátok?
2012. jún. 11. 13:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavar a gyerek
2012. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
attól függ milyen lenne a gyerek
2012. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Engem zavar,ha más gyerekét kéne neveljem,de amugy semmi bajom nincs a gyerekekkel
2012. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Doktor úr ***** válasza:
Első randin közöld úgy korrekt. Ha 30 alatt vagy akkor szerintem zavaró mivel egy fiatal férfi a saját gyerekét akarja nevelni nem másét. Ha 30 felett vagy akkor szerintem már annyira nem gáz.
2012. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha jó anya, akkor nem. De a gyerektől is függ, meg ne hanyagolja a kisbabáját minden miatt, azér az dúrva lenne és elfogadhatatlan.
2012. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Engem csak komoly kapcsolat esetén zavar. Ha mindketten tudtuk hogy nem lesz hosszú életű a kapcsolat akkor úgy átvészelhető volt.
2012. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 ASOT ***** válasza:
49%

így van ezt rögtön el kell mondani!


van akit zavar és nem tudná elfogadni de van akit nem zavar!

ha valóban meg tud téged szeretni és téged akar,és érett is a fazon akkor elfogadja majd a gyerekedet is.


én azt mondom , hogy a férfiak 20%-át nem zavarja.

27/f

2012. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

6os még szép hogy egy csak szexre tartott nő esetében nem zavar hogy van gyereke...


többnyire erre is egyszerű a válasz:attól függ mennyire jó nő.én is tudnék olyan csajt mondani a környezetemből akit gyerekkel együtt is elvennék.


a legtrébb viszont ha a gyerek apja bekavarna:azaz mikor kedve van settenkedik a gyerek körül és körülöttünk amikor meg nem akkor le se sz...ja

2012. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
nekem is van. remélem a partnerem se zavarja, hogy van, akkor amennyiben én lennék hasonló helyzetben akkor engem se zavarna
2012. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
100%-át,senki nem neveli szívesen más gyerekét...
2012. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!