Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok egy olyan külsejű lánnyal aki nem olyan szép, de ad magára?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy jó ruhái vannak, sminkeli magát.. Szóval lányos, nem elhanyagolt, csak nem olyan szép
2012. jún. 11. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szóval csúnya. :D Számít a belső azért. :)
2012. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki nem szép, akkor sminktől meg ruhától sem lesz az. Az igényesség (elhanyagoltság ellentéte) nem a sminkelésben meg ilyenekben nyilvánul meg, hanem ápoltságban, pl. hogy tiszta legyen a haja, bőre stb.


Ha valakit nem tartok szépnek (= nem tetszik) akkor nem járnék vele, mivel beleszeretni sem tudnék úgy, ahogy egy párkapcsolatban elvárható lenne. Ha te vagy az a lány, akiről szó van, akkor csak annyit mondanék, hogy a szépség szubjektív, tehát attól, hogy te nem látod magad annak, még más igen is annak láthat, de ezt nem a sminknek vagy ruhának köszönheted. :)

2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doktor úr ***** válasza:
Ahhoz hogy megmondjam biztosra élőbe kéne látnom vagy minimum 3-4 teljes alakos kép kellene.
2012. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel aztán jól leszűkítetted a kört! Én ugyan nem vagyok fiú, de konkrétabb válaszokat kapnál, ha mondjuk töltenél fel magadról egy-két képet.
2012. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szépség ugye relatív. Lehet valakinek így is tetszel, valakinek meg nem.


Ott van például Megan Fox, aki most annyira fel van kapva.

Szép, szép, de az arca valahogy nem tetszik. Ezek után vehet fel szép ruhákat, meg sminkelheti magát, nem fog jobban tetszeni.

De attól még rajtam kívül millió+1 pasinak tetszhet.

2012. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy és szerinted nem szép a lány,akkor ne járj vele.


Ha lány vagy akkor javaslok egy kis személyiség fejlesztést. Fogadd el önmagad és legyél harmóniában. A pozitív kisugárzást megszépít. Amúgy meg mindenkinek megvan a párja csak meg kell találni. Valakinek te is szép vagy.

20/F

2012. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
képet dobj fel max arc nélkül és anonim maradsz
2012. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!