Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/ Lányok! Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ Lányok! Vélemények?

Figyelt kérdés

Szituáció: 20 éves lány vagyok, barátom 25. Együtt vagyunk kb. másfél éve.

Még a kapcsolat elején véletlenül rájöttem hogy a barátom sztárok meztelen képeit nézegeti a neten. Rákeresett erre meg arra. Először nem akadtam ki rajta, gondoltam egyszer előfordulhat hogy elkalandozik ilyen irányba. De innentől már kíváncsi voltam, és máskor direkt megnéztem. Hát úgy tűnt hogy ez rendszeres. Kiakadtam tőle, mert úgy éreztem hogy ez azért van, mert én nem kötöm le eléggé a figyelmét, nem vagyok elég szép és jó, hogy ne érdekelje hogy xy színésznőcske hogy néz ki meztelenül. Én tévedek, ha úgy gondolom ha az ember szerelmes akkor nem gondolkodik ilyeneken? Oké, nem járunk szemellenzővel, észrevesszük a szép dolgokat. De nekem ez valahogy érthetetlen volt. Elmondtam neki hogy láttam, és vártam hogy megmagyarázza. Nem tudott mondani semmit. Csak annyit hogy szimplán kíváncsi volt, de ez nem ellenem irányult. Én ezt nem igazán hiszem el, mert az ilyen tökéletes nőcik mellett én eltörpülök. És ha ez érdekli, meg ez teszi kíváncsivá akkor valszeg ez tetszik jobban, nem? El is mondtam neki hogy ha ilyenre vágyik, akkor miért van velem? Azt mondta hogy lehet hogy ők szebbek (meg tökéletesebbek) , de ő nem érezné jól magát mellettük, ezért nem kéne neki ilyen nő. Most akkor ez hogy fogjam fel? Vehetem sértésnek, mert ha azt vesszük, akkor engem CSAK átlagosnak tart hozzájuk képest. De vehetem dicséretnek is mert neki nem kell szebb nő, hanem én. De akkor meg miért nézi? Többször is elmondta hogy én kellek, és engem szeret, és engem is szépnek tart. Most akkor örüljek hogy, annak ellenére hogy nem vagyok bombázó, engem akar, vagy akadjak ki, hogy velem csak megelégszik és titkon egy olyanra vágyik? :D Na mit gondoltok?


2012. jún. 11. 08:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:

Robi.88, csak az a baj, hogy ilyenek miatt csökken az önbizalmunk.

Én úgy gondolom, hogy a fiatal srácok nézegessék, de akinek már komoly kapcsolata van, az lenyugodhatna már, főleg ha mindent megkap a párjától.

Kedves kérdező, ezt a legtöbb pasi nem érti meg.

A nők közül pedig azok fogadják el, akik közel olyan jól néznek ki, mint a sztárok a képeken, vagy akik olyan rondák, hogy ezért szemet hunynak felette, nehogy elhagyják őket.

Nem hiszem, hogy a normális nők élvezik azt, hogy a párjuk más nőre élvezkedik.

2012. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 Robi.88. ***** válasza:
0%
Azért mert vki egy párkapcsolatban van attol még van privatszferaja es sztem ez oda tartozik. nem kell mindig mindent tudni a masikrol.
2012. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
akkor meg miért úgy csinálja, hogy megtudja a nő, ennyire balfékek vagytok
2012. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
a férfiakra egyáltalán nem jellemző, hogy ha van párja akivel MINDEN hiperszupi akkor egyszerűen eszébe se jut másokon élvezkedni?
2012. jún. 11. 09:34
 15/64 anonim ***** válasza:
De van ilyen, csak meg kell érni rá. 40 körül benő a feje lágyuk, és nem lesz rá igényük.
2012. jún. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
juhhú :D
2012. jún. 11. 09:41
 17/64 anonim ***** válasza:
Ne tréfálj, én 60 vagyok, igazán benőtt a fejem lágya, imádom a feleségemet, jobbat nem is tudnék elképzelni, de boldogan, szívesen nézegetek olykor szép, esztétikus mezitelen nőket. Feleségemnek sincs ezellen semmi kifogása. Remélem, halálomig így lesz ez. )))
2012. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
Jaj, és miért kellene ezt titkolni??? Annyira kisded-dolog, hogy bújkálok az asztal alatt és félve dugdosom a nénik fotóit... :o))) azért ennél már felnőttebb vagyok. )))
2012. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

60 vagy, a feleséged gondolom a változó korban, örül, ha nem őt piszkálod.

Itt azzal van a gond, ha a másikat megbántod ezzel akkor ne tegyed. De amelyik nőnek mindegy, akkor rendben.

2012. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 Robi.88. ***** válasza:
úgy csináltok mintha megcsalná a párját...bolhából elefántot
2012. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!