Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek kell hinni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki egy ideje tetszik nekem, nagyon jóba vagyunk, sokat beszélgetünk. A barátnőm szerint vannak ,, jelek,, , hogy tetszem neki, pl. csak azért, hogy ránézzek hülyét csinál magából, próbál hozzám szólni, a közelemben van, néz, kacsintgat. A fiú barátjával jóba vagyok, és állítása szerint, ő megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki? A fiú azt mondta, hogy nem. De a fiú barátja már kb. 2-3 hete naponta 2-szer, 3-szor rám ír, és már idegesít. Sokan azt mondják, hogy lehet, hogy nem is beszélt vele. Kinek kell ilyen esetben hinni? A barátnőmnek, aki látja, hogy mi történik és a ,,jeleknek,, , vagy a fiú barátjának, aki azt állítja, hogy nála hiába próbálkozom, mert úgyse tetszem neki.
2012. jún. 10. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát az én helyzetem kicsit más, de olyan szempontból hasonló, hogy nagyon tetszik egy srác, és hát aranyos velem, kb minden nap beszélünk, voltak már kavarások, ilyesmi, de valahogy nem nagyon jöttünk össze... én viszont szeretnék. csak nem merek nagyon csinálni semmit, mert a srác testvére szerint csak ki akar használni. na de már hónapok óta..? szóval így nemtom kinek higgyek, magamnak, vagy a srác tesójának. szerintem a legtisztább ha mások véleményét figyelmen kívül hagyod, és magad jársz utána a dolgoknak. ez baromi nehéz, de ez az egyetlen normális mód...
2012. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fiu barátjának is tetszel ha már írogat bár azt nem tudom hogy mit+szerintem nem akarja hogy összejöjjetek a barátjával ...ez a tippem
2012. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában hogy: ,, Nahh hali micsi? ,, S akkor kezdi, hogy ő mit csinál, s elmondja a napi tevékenységét,s hogy ez történ és az, s hogy kivel beszélt, és , hogy a fiúnak nem tetszem, szóval nála hiába próbálkozom.
2012. jún. 10. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért nem kérdezed meg TE ?
2012. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akartam azt se, hogy a barátja megkérdezze, nem kérte őt rá senki, de a fiú sem olyan hülye, hogy ne jöjjön rá. Nem akarom én se megkérdezni.Túl tolakodó lenne...
2012. jún. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!