Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha pasim munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha pasim munkája miatt keveset tudunk találkozni?

Figyelt kérdés
A pasim reggeltől estig dolgozik,csak hétvégente tudunk találkozni,mivel nem lakunk együtt.Köztünk kb 40 km távolság van és sajnos egyenlőre az összeköltözés sem lehetséges.Van olyan hétvége hogy nemtudunk talizni mert ő dolgozik.Nemtudom meddig bírom ezt h jóformán nem is találkozunk.
2012. jún. 7. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetett volna ilyen kapcsolatom,és volt is,de mivel számomra ez nem kapcsolat,így abba is hagytuk,pedig köztünk nem volt 40km és még többet is találkozhattunk,de nekem az nem kapcsolat,ahol hetente találkoznak csak.Szerintem te se fogod örökké bírni,vagy költözzetek össze,igaz akkor se találkoznátok nagyon sokat ha egész nap dolgozik,vagy pedig hagyd ott
2012. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én együtt élek a párommal mégis csak hétvégén látom a munkája miatt nagyon rossz és nem tudom ezt meg lehet e szokni, szerintem ha ha hosszutávon nem változik ez valahogy akkor gondok lesznek szerintem a távkapcsolatok nem müködnek sokáig
2012. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én lassan 2 éve vagyok úgy a párommal,hogy csak hétvégente találkozunk meg hosszú hétvégéken persze. Az első fél év úgy ahogy nehéz volt,minden nap sírva aludtam el mert nagyon hiányzott. Msnen beszéltünk persze minden nap de az kb. semmit sem jelentett mert nekem arra volt szükségem h magamhoz szorítsam és érezzem Őt h mellettem van. Mostanra megszoktam és valahogy át tudom hidalni azt az 5 napot. Csütörtökön-pénteken már boldog vagyok,hogy nemsoká láthatom. Aztán persze van amikor bumm és dolgozik és nem láthatom...akkor elég rossz. De 2 év múlva,ha elvégzem a sulit akkor el szeretnék költözni itthonról mindenképpen,hozzá közelebb vagy esetleg együtt...de ez még a jövő zenéje. Remélem,gyorsan el fog telni...
2012. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Msn-en mi is beszélünk minden nap,de az nem olyan.
2012. jún. 8. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Hány évesek vagytok? (előző voltam)
2012. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tinik már:(
2012. jún. 8. 00:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudtam megszokni,vége is lett.
2012. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csajok, most komolyan...

örülnétek inkább neki, hogy van palitok, aki melózik, gürcöl, nem otthon hegyezi a répát egész nap

jobb lenne egy munkanélküli léhűtő, aki minden nap veletek van, cserébe ti tartjátok el?

Áhh... majd ha felnőtök, megtanuljátok, hogy pénzből élünk, a többi meg részletkérdés

2012. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó maximálisan igazat mond,keressetek egy szerencsétlen munkanélküli céltalan pasast,aki mindig a seggetekben van,na vele mindennap lehettek,majd amikor csak kenyér meg kenyér lesz csak.
2013. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!