Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen pesszimista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen pesszimista?

Figyelt kérdés
nem tudok örülni semminek, ugy érzem egyedül fogok meghalni, nem bizok senkibe levágattam a hajamat és utálom magam
2012. jún. 6. 19:31
1 2
 11/11 f.o.a.d. válasza:
Kedves Sz.M.K.!A hajad visszano nyugi!s a pasik csakis azert hasznalnak/hasznaltak ki mert hagytad!Ne utald magad mert azert utalnak masok is!A halal az meg messze van...hacsak nem vagod fel ereidet:P...ennyi...szedd ossze magad es ne merulj az onsajnalatodba ,valamint ne probald kiprovokalni a kornyezetedbol hogy sajnaljanak ,vagy hogy a hulyesegeiddel hivd fel magadra a figyelmet. ezekutan talan orulni is fogsz valaminek....ha ugy sem;akkor menj el egy ugynevezett szakemberhez...akire rakoltesz egy csomo penzt s megis te oldod meg a problemaidat..csak nem tudsz rola:P:P:P.na ennyi szerintem
2012. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!