Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek örök pesszimista? Szeretnék boldog lenni és nem mindig a dolgok mögé látni? Létezik olyan hogy minden emberben csalódik valaki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:01
 1/3 Moszuke ***** válasza:

ha pesszimista vagy akkor sosem ér meglepetés.. csak pozitívan csalódhatsz a dolgokban:)

én is az vagyok még is mondhatom, hogy boldog vagyok..


neked szerintem nem csak annyi a bajod, hogy pesszimista vagy... antiszoc/depis vagy.

2010. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha hülyéket fogsz ki magad körül, akkor nem csodálom, hogy csalódsz az emberekben

az meg, hogy nem akarsz pesszimista lenni, csak életfelfogáson múlik, hiába is tűnik minden rossznak, hidd el hogy annál is lehet sz*rabb :D

biztos én vagyok idióta, de most már nem érdekel senki papolása, egyszerűen örülni kell minden percnek ami az életed része :D

2010. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán igaz! Igazából az álmaimtól félek a legjobban! Megálmodok valami egyszerűt az emberekkel kapcsolatban és sajnos legtöbbször valóra válik! Tudom hogy idiótának tartotok, de így van. Egészen egyszerű kis álmok igazából nem is olyan jelentősek.

Amúgy csupa értékes emberek vesznek körül, de olyan érzékeny vagyok hogy egy gonosz szó is hetekig ott marad a fejemben!

2010. dec. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!