Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz szerintetek hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz szerintetek hogyha nem keresed a szerelmedet akkor majd ő rád talál? És ha igen akkor hogyan bírd ki azt hogy nem keresel senkit?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem birod ki keress menj szorakozni ismerkedj akár neten, nem muszáj ölbetett kézzel ücsörögnöd, igaz hogy a szerelem sokszor magától jön de az nem jelenti azt hogy olykor nem kell érte tenned:)
2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én úgy értelmezem, hogy akkor talál rád, amikor már nem is számítasz rá. Otthon ülni semmiképp nem érdemes, mert máskülönben lehetőség sem lesz, hogy rád találjon, de sose görcsölj rajta.
2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sztem nem is az a kulcsa a dolognak, hogy nem keresed... Legtöbben ott rontják el, hogy ha egy pasi elkezd velük beszélgetni, ők elméletben már az ásó-kapa-nagyharang nál tartanak és ha esetleg más pasi érdeklődne akkor lerázzák :)

És bevallom ezzel én is így voltam :$

Aztán belefáradtam és nem is az h nem kerestem, hanem csak úgy mindenféle reménykedés nélkül beszélgettem, ismerkedtem! Nem vártam el semmit, senkit nem ráztam le :) Hidd el előbb utóbb kialakul méghozzá úgy h észre sem veszed :)

2012. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem kerestem, nem is foglalkoztam vele egyáltalán és megtalált :) 4 éve együtt. 22L
2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem eddig mindig ott és akkor talált meg amikor és ahol egyáltalán nem számítottam rá :D Szóval szerintem határozottan igaz :D Hogy bírom ki addig? Elfoglalom magam azzal ami érdekel (hobbi, barátok, mittomén) és élem az életem. Úgy kb. ennyi. 24/L
2012. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagy baromság. Ezt csak a mázlisták mondják, akiknek véletlenül lett kapcsolatuk.


Értelmes ember tudja, hogy kereséssel sokkal nagyobb a találat esélye, mint keresés nélkül a véletlenre bízva a dolgokat.

2012. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. jún. 6. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:

A nők válaszát ne hidd el, mert hiteltelenek.


A nők semmit sem csinálnak párkeresésnél, hanem csak várnak. A férfiak keresik és szedik fel őket.

2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!