Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi h viszonyul egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi h viszonyul egy 2 évvel idösebb lányhoz?

Figyelt kérdés
Ha egy 21 éves srácnak tetszik egy 23 éves lány akkor bizonytalanabb?.. vagy úgyanúgy áll hozzá mint egy fiatalabbhoz?
2012. jún. 3. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mit számíthat ez a 2 év :/az meg mit számít hogy a srác vagy a lány idősebb? jó valakinek számít de sztem lényegtelen
2012. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
Az hogy a srác bizonytalanabb-e ettől, az csak az ő személyiségétől függ. Ezekre a dolgokra nincsenek örök érvényű szabályok. Nem is értem mire gondolsz, hogy majd valaki itt felcsapja a Párkapcsolatok nagykönyve, két évvel idősebb a lány fejezetét, és bemásolja neked a választ? Hogy hogy áll hozzád majd a srác? Vagy így vagy úgy. Egyetlen dolog biztos. Kortól függetlenül ugyanúgy illetek össze. Mármint anatómiailag :D
2012. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy igen, vagy nem
2012. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne érts félre ..én nem a választ kérem.. hanem kiváncsi vagyok mások véleményére :)..
2012. jún. 3. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkora hülyeség a kérdés, hogy erre se lehet válaszolni, volt idősebb lány, de nem voltam bizonytalanabb, illetve nem ettől. Egyébként is, mit számít az életkor? Egy szám a személyiben meg az anyakönyvben, aki ettől bizonytalanabb, az meg is érdemli, de nyugodtan bejelentkezhet a diliházba is utána
2012. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom két évvel fiatalabb nálam. Először ha elmondom, mindenkinek elkerekedik a szeme (20, illetve 22 évesek vagyunk), hogy lehet ez, miért kezdek egy kisfiúval... Igen, vannak néha gyerekes megmozdulásai, de alapjában véve szeretjük egymást. Mire kiderült, hogy 2 év van köztünk, már rég egymásra voltunk hangolódva, úgyhogy nem törődtünk ezzel.
2012. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kevésbé mernék közeledni egy idősebb lányhoz, általában az a tapasztalat, hogy a lányok a náluk idősebb férfiakból válogatnak. Amennyiben azonban úgy érezném, a lány többet akar (jeleket küldene), akkor mindenképp bepróbálkoznék.
2012. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!